Top Vesti

Fudbal

MIHA BESNEO IZ BOLNICE: Kada su čuli šta im je poručio igrači Bolonje su uradili nešto neverovatno!

Čuveni argentinksi fudbaler, koji sada nastupa za Bolonju, Rodrigo Palasio je otkrio da je trener Siniša Mihajlović bio besan na ekipu u poluvremenu utakmice protiv Breše. Bolonja je posle prvih 45 minuta gubila rezultatom 3:1, ali je na kraju slavila sa 4:3. Ekipu nije sa klupe predvodio Siniša Mihajlović, koji se nalazi na lečenju u bolnici i to

Veleobrt Sinišine Bolonje u gostima kod Breše

Atalanta srušila Đenovu u petom minutu nadokande, SPAL "okrenuo" Lacio Fudbaleri Atalante pobedili su danas na gostujućem terenu Đenovu sa 2:1, u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva. Atalanta je povela u 64. minutu golom Muisa Murijela iz jedanaesterca, a izjednačio je Domeniko Krišito u prvom minutu nadoknade vremena, takođe iz penala. Pobedu

Proleter poražen u susretu sa Partizanom

Fudbaleri Partizana su u susretu osmog kola ubedljivo pobedili Proleter u Novom Sadu sa 3:0. U prvom poluvremenu nije bilo golova, iako su Beograđani stvorili mnogo prilika za promenu rezultata. Prvi gol postigao je Tošić u 56 minutu posle dodavanja Sadika. Na 2:0 prednost crno belih povećao je Sadik u 74 minutu. Konačan rezultat postavio je u 78 minutu

ČUDNI DOGAĐAJI U NOVOM SADU: Predsednik Voše zakazao konferenciju zbog Lalatovićevog ponašanja, pa se nije pojavio!

Predsednik Upravnog odbora FK Vojvodina Vojislav Gajić nije se pojavio na današnjoj vanrednoj konferenciji koju je zakazao za podne, a u vezi sa incidentom na utakmici novosadskog kluba i Radničkog. Novinari su nakon 20-tak minuta uz izvinjenje kluba obavešteni da vanredne konferencije ipak neće biti, jer je predsednik kluba sprečen da se pojavi. Predsednik

Miha u poluvremenu "ribao" igrače preko telefona: Oni odreagovali najboljim poluvremenom ove sezone!

Predsednik Partizana Milorad Vučelić rekao je da njegov klub neće da "šuruje sa sudijama" i konstatovao da se taj klub uzaludno bori za regularnost takmičenja. On je prokomentarisao skorašnja dešavanja u Superligi, prvo sportan jedanaesterac dosuđen u korist Crvene zvezde u subotu uveče protiv Inđije, ali i na incident u Nišu. Tamo je trener Vojvodine

Nije sve tako crno, imamo ''novog Mažića'' u Ligi šampiona! Ova utakmica biće njegov debi!

Srpski arbitar Srđan Jovanović debitovaće sledeće nedelje u Ligi šampiona, u kojoj će suditi utakmicu Ajaks - Lil. Jovanović (33) će prvi put suditi utakmicu grupne faze Lige šampiona. Prethodno je bio glavni arbitar u Ligi Evrope, u kojoj je prošle sezone sudio sedam utakmica. Sudio je meč Kluž - Seltik u kvalifikacijama za Ligu šampiona ove

MILOJE PREKOVIĆ  ZA HS: Želeo sam da je primim na grudi, ali…

MILOJE PREKOVIĆ ZA HS: Želeo sam da je primim na grudi, ali…

Na gostovanju Crvenoj zvezdi na stadionu ‘Rajko Mitić’ Inđija je dobro preznojila šampiona Srbije koji je u završnici uz dosta sreće uspeo da slavi 2:1 Jedan od najboljih pojedinaca bio je golman Inđije Miloje Preković , ali je nažalost jedna nesmotrena intervencija dovela do toda da Crvena zvezda na kraju slavi. ‘Skinula’ je hobotnica Inđije  udarce

PORTUGALAC PRED OTKAZOM: Bormunt rastužio plavi deo Liverpula!

Fudbaleri Bornmuta pobedili su danas na svom terenu Everton sa 3:1, u utakmici petog kola Premijer lige. Bornmut je poveo u 23. minutu golom Kaluma Vilsona, a izjednačio je Dominik Kalvert Luin u 44. minutu. Novo vođstvo domaćima doneo je Rajan Frejzer u 67. minutu, a pobedu je obezbedio Vilson, svojim drugim golom na meču, u 72. minutu. Bornmut je

Da li će Vukanović pogoditi i protiv Bajerna? Ovo je njegova poruka pred put u Minhen!

Crvena zvezda je sinoć razočarala igrom protiv Inđije, bez obzira što je upisala nova tri boda, iz dva penala koja su joj dosuđena u samom finišu meča. Bez obzira što su crveno-beli nastupili bez svog najboljeg igrača i kapitena Marka Marina, sinoćnji nastup je velika opomena pred duel sa Bajernom u Minhenu, u sredu od 21 čas. Ipak, krilni

VUKANOVIĆ: Spremni smo da se nosimo sa najboljima u Ligi šampiona

Crvena zvezda gostuje ekipi Bajerna iz Minhena u sredu, 18. septembra, od 21 čas, i time će otpočeti takmičenje u grupnoj fazi Lige šampiona. Veliki uspeh već je ostvaren trećim plamenom u grupnu fazu evropskog takmičenja za tri sezone, a napadač Aleksa Vukanović najavljuje nove dobre rezultate crveno-belih u nastavku takmičenja. DELIJE, SEĆATE LI