Top Vesti

Sport

Španija razbila Argentinu i postala novi prvak sveta!

Reprzentacija Španije postala je prvak sveta, pošto je u finalu Svetskog prvenstva u Kini danas ubedljivo pobedila Argentinu 97:75 (14:23, 17:20, 16:23, 28:29) Košarkaška reprezentacija Španije osvojila je danas Svetsko prvenstvo u Kini, pošto je u finalu turnira u Pekingu pobedila Argentinu sa 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28). Španiju su predvodili

DODELjENE NAGRADE: Bogdanović u idealnoj petorci, Rubio MVP

Pored priznanja za najboljeg strelca šampionata Bogdan Bogdanović se našao i u idealnoj petorci. Pored njega su tu još Evan Furnije, Riki Rubio, Luis Skola i Mark Gasol Po završetku finalne utakmice i pobede Španije dodeljene su i nagrade najboljim igračima na Mundobasketu. Pored priznanja za najboljeg strelca šampionata Bogdan Bogdanović se našao

MIHA BESNEO IZ BOLNICE: Kada su čuli šta im je poručio igrači Bolonje su uradili nešto neverovatno!

Čuveni argentinksi fudbaler, koji sada nastupa za Bolonju, Rodrigo Palasio je otkrio da je trener Siniša Mihajlović bio besan na ekipu u poluvremenu utakmice protiv Breše. Bolonja je posle prvih 45 minuta gubila rezultatom 3:1, ali je na kraju slavila sa 4:3. Ekipu nije sa klupe predvodio Siniša Mihajlović, koji se nalazi na lečenju u bolnici i to

Veleobrt Sinišine Bolonje u gostima kod Breše

Atalanta srušila Đenovu u petom minutu nadokande, SPAL "okrenuo" Lacio Fudbaleri Atalante pobedili su danas na gostujućem terenu Đenovu sa 2:1, u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva. Atalanta je povela u 64. minutu golom Muisa Murijela iz jedanaesterca, a izjednačio je Domeniko Krišito u prvom minutu nadoknade vremena, takođe iz penala. Pobedu