DODIK OPET JAVNO POTVRDIO DA MU JE SECESIJA CILJ: 'Moramo ići do slobode, a ta sloboda se zove država Republika Srpska'
Gostojući na ATV-u Dodik je sinoć kazao da ima još za cilj da 'statusno ojača RS' nakon čega će sve prepustiti mlađim ljudima. "Meni je u interesu samo još ovo: da pokušam statusno da ojačam Republiku Srpsku, da prepustimo to novoj generaciji koja bolje razumije svijet nego ja, da oni nastave da upravljaju tim", istakao je Dodik, a isječak te izave









