Српски одбојкаши бољи од Кубе у Орлеану
Након што су другу такмичарску седмицу осмог издања Лиге нација отворили поразом од Јапана , српски одбојкаши су забележили први тријумф у Орлеану, а укупно четврти ове сезоне. Са 3:1 у сетовима надиграли су Кубу, па након шест одиграних мечева у Лиги нација имају скор 4-2. Српски одбојкаши ће у Француској играти још против домаћина, у суботу од 20