Djevojka ga ostavila, pa joj zapalio automobil: Tri dana nakon paljevine i dalje stoji na istom mjestu
U noći sa subote na nedjelju zapaljen je automobil u sarajevskom naselju Dolac Malta. Sve se desilo ujutro u 4:20 sati u ulici Paromlinska, a osim potpune štete na automobilu, oštećen je i ugostiteljski objekat kod kojeg se nalazio automobil. Prema nezvaničnim informacijama, automobil je zapalio muškarac iz osvete prema djevojci koja ga je ostavila,piše










