Puđ: Moguće da je kiša usporila Marka

Posle prva dva dana trkačkog vikenda u Austriji delovalo je da će Mark Markes još jednom dominirati i u trci na stazi u Špilbergu. Ipak slavio je Andrea Doviciozo još jednom pobedivši Markesa u poslednjoj krivini. Mirco Lazzari gp/Getty Images Topli i suvi uslovi su odgovarali Markesu pa je tako oborio rekord staze i stigao do 59. pol pozicije u karijeri

Markes: Sve sem titule je nebitno, ove trke se niko neće sećati

Mark Markes aktuelni šampion MotoGP šampionata rekao je da je njegov poraz od Andree Dovicioza u Austriji nevažan i da se broje samo titule. Mark Markes nikada nije slavio u Austriji, a zanimljivo je da je u poslednja tri puta kada je bio blizu da dođe do pobede izgubio dva puta od Dovicioza i jednom od Horhea Lorenca. "Naravno da imam pobednički mentalitet

Markes: Niko se neće sećati mog poraza od Dovija

Izvor: Mirco Lazzari gp/Getty Images Vozač Repsol Honde Mark Markes rekao je da je naučio da su titule te koje se broje posle trke na Velikoj nagradi Austrije na kojoj je morao da se zadovolji drugim mestom Aktuelni šampion Moto GP šampionata nikada u karijeri nije slavio na „Red Bul ringu“, i to je jedina staza na kojoj nema pobedu u kraljevskoj klasi

Vozač Repsol Honde Mark Markes rekao je da je naučio da su titule te koje se broje posle trke na Velikoj nagradi Austrije na kojoj je morao da se zadovolji drugim mestom Mirco Lazzari gp/Getty Images Aktuelni šampion Moto GP šampionata nikada u karijeri nije slavio na „Red Bul ringu“, i to je jedina staza na kojoj nema pobedu u kraljevskoj klasi. Odličnu

Markes i Doviciozo vas vode kroz svoj epski duel

Vozač Dukatija Andrea Doviciozo slavio je na Velikoj nagradi Austrije posle epskog okršaja sa Markom Markesom, a njih dvojica su posle trke izanalizirali svoju borbu, a vi to možete da vidite ekskluzivno na Sport Klubu. Andrea Dovizioso , Marc Marquez , moto gp , Austrian Grand Prix , Red Bull Ring

LUDNICA U AUSTRIJI: Doviciozo slavio posle borbe sa Markezom!

Sjajna je bila trka Moto GP šampionata za Veliku nagradu Austrije . Slavio je Andrea Doviciozo , posle velike borbe sa aktuelnim šampionom Markom Markezom . Malo je falilo da pobednik bude neko drugi pošto je Španac napravio grešku i zamalo izbavio i sebe i Italijana već u prvom krugu. To je iskoristio Kvartararo koji je preuzeo prvu poziciju, a za

Brutalna završnica Dovicioza: U poslednjoj krivini pretekao Markeza za pobedu  u Austriji!

Brutalna završnica Dovicioza: U poslednjoj krivini pretekao Markeza za pobedu u Austriji!

Vozač Dukatija Andrea Doviciozo pobedio je u trci za Veliku nagradu Austrije , potpuno dramatičnoj završnici i direktnoj borbi za prvo mesto sa vladajućim šampionom Kraljevske klase Markom Markezom . Doviciozo je pobedio rizičnim preticanjem Španca u poslednjoj krivini pre ciljnog pravca i to tako što je "uleteo" tek koji centimetar ispred motora na

Doviciozo pobedio u trci za Veliku nagradu Austrije

Doviciozo je posle velike borbe, u poslednjoj krivini obišao vozača Honde Marka Markesa i ostvario drugu pobedu u sezoni, a 14. u karijeri. Italijan je trku završio za 39 minuta, 34,771 sekundu, a Markes je prošao kroz cilj sa 0,213 sekundi zaostatka. Markes je krenuo sa 59. pol pozicije u karijeri, pao je na peto mesto, ali je od osmog kruga

Vozač Dukatija Andrea Doviciozo pobedio je danas u trci Moto GP šampionata za Veliku nagradu Austrije. Doviciozo je posle velike borbe, u poslednjoj krivini obišao vozača Honde Marka Markesa i ostvario drugu pobedu u sezoni, a 14. u karijeri. Italijan je trku završio za 39 minuta, 34,771 sekundu, a Markes je prošao kroz cilj sa 0,213 sekundi zaostatka