EVROPSKI PRVAK POBEDOM KRENUO U ODBRANU TITULE: Bajern siguran u derbiju večeri

U utorak uveče odigrani su prvi mečevi Lige šampiona u grupama E, F, G i H. U derbiju večeri Bajern je bez većih problema kao gost pobedio Barselonu 3:0. Tomas Miler je u 34. minutu doneo vođstvo Bavarcima. Nemački predstavnik je bez problema branio svoj gol, a bio vrlo ubitačan kada krene ka protivničkom okviru. U 56. minutu Levandovski je povisio

NOVI REKORD KRISTIJANA RONALDA! Najviše nastupa u ISTORIJI Lige šampiona!

Mančester junajted se večeras pošteno obrukao u Bernu budući da je skupoceni tim engelskog velikana poražen u prvom kolu grupne faze Lige šampiona sa 2:1 (0:1). MALO JE MANČESTERU JEDAN RONALDO! Sraman poraz JUNAJTEDA na startu Lige šampiona! BARSA JE ŠVORC, NIKOME NE MOŽE DA BUDE UZOR! Nemac nemilosrdno ispozivao Katalonce! MALO JE MANČESTERU JEDAN

IZNENAĐENJE NA STARTU GRUPNE FAZE: Junajtedu ni Ronaldo ne pomaže da stigne do bodova

Počela je grupna faza Lige šampiona. I odmah na startu desilo se veliko iznenađenje. U Bernu šok i to u poslednjim sekundima meča, Jang Bojs pobedio je Mančester junajted sa 2:1 (0:1). Engleski tim dobro je počeo meč. Bruno Fernandeš je idealnim spoljnim felšom u 13. minutu proigrao Ronalda na desnoj strani, Kristijano je utrčao na vreme i poslao loptu

Jang Bojs srušio Junajted u 95. minutu, Bajern silan na Kamp nou

NION - Fudbaleri Jang Bojsa savladali su Mančester Junajted 2:1, dok su Sevilja i Salcburg remizirali 1:1 na startu nove, jubilarne 30. sezone, Lige šampiona. Švajcarci su do pobede protiv Junajteda stigli pogotkom rezerviste Amerikanca Džordana Sijebača u 90+5. minutu, čime su iskoristili prednost igrača više posle isključenja Arona Van Bisake u 35

VRATILA SE LIGA ŠAMPIONA: Bajern bez problema na Nou kampu, Birmančević nemoćan pred Juventusom

Nakon poraza Junajteda i remija Sevilje i Salzburga od 21 čas su odigrani i preostali mečevi prvog kola grupne faze Lige šampiona. LIGA ŠAMPIONA: Siebaču SRUŠIO Junajted, revija penala u Sevilji LIGA ŠAMPIONA: Siebaču SRUŠIO Junajted, revija penala u Sevilji ISTORIJSKI MEČEVI LIGE KONFERENCIJA: Hrvat prvi strelac, Fejenord razočarao u Tel Avivu ISTORIJSKI

RONALDO U PORAZU IZJEDNAČIO REKORD LIGE ŠAMPIONA: Kristijano će u narednom meču uraditi nešto što ni Mesi ne može da dostigne

Fudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo izjednačio je večeras rekord španskog golmana Ikera Kasiljasa po broju nastupa u Ligi šampiona. Ronaldo je večeras, u porazu od Jang Bojsa (1:2), odigrao svoj 177. meč u Ligi šampiona, čime je izjednačio rekord Kasiljasa. Portugalac je na svom 177. nastupu u najjačem evropskom takmičenju postigao 135

BAVARSKA MAŠINERIJA RAZMONTIRALA BARSU! Birmančević BEZ ŠANSE protiv Juventusa! /FOTO/

Nekada je sudar Bajerna i Barselone bio derbi o kom se pričalo danima nakon što je utakmica završena, a posle večerašnje nadmoći Bavaraca retko ko će se ujutru sećati šta se dešavalo na Nou Kampu. POČELA LIGA KONFERENCIJA! Izraelci POLOVIČNI na startu takmičenja! ČASTAN PORAZ SRBIJE! Futsaleri NAMUČILI Irance na startu Svetskog prvenstva! POČELA LIGA

UŽIVO! POČELA JE LIGA ŠAMPIONA: Igra se širom Evrope, derbi u Barseloni gde gostuje Bajern

TOK MEČEVA 1. POLUVREME 6. minut - Atalanta vodi u Viljarealu. Strelac je Frojler. NE PROPUSTITE LIGA ŠAMPIONA POČELA ŠOKOVIMA: Jang Bojs u 95. minutu do pobede nad Junajtedom! KAKVA GLUPOST ENGLEZA! 4 penala u Sevilji Nova sezona u fudbalskoj Ligi šampiona u kojoj će se 32 kluba boriti za plasman u finale koje će se igrati u Sankt Peterburgu, startovala