Pobede favorita u Indijan Velsu, Zverev i Cicipas u osmini finala

Nemac Aleksander Zverev bio je bolji od Britanca Endija Marija u dva seta - 6:4, 7:6. 44056497 Aleksander Zverev Njegov naredni protivnik biće Gael Monfis, a Francuz je, takođe u dva seta, pobedio Kevina Andersona 7:5, 6:2. Drugi nosilac Stefanos Cicipas savladao je Italijana Fabija Fonjinija posle preokreta 2:6, 6:3, 6:4. Naredni protivnik Cicipasu

SVAĐA NA TERENU: Cicipasu se nije dopalo šta je o njemu govorio Fonjini!

Stefanos Cicipas uspeo je da savlada Fabija Fonjinija posle preokreta na Masters turniru u Indijan Velsu. Nakon izgubljenog prvog seta rezultatom 6:2 i dozvoljenog brejka na startu drugog seta, Grk je počeo da igra mnogo bolje i preokrenuo je sa 6:2, 6:4 i plasirao se u sledeću rundu. Italijan se tokom meča žalio i sudiji na "koučing" Cicipasa, odnosno,

FAVORITI OPRAVDALI OČEKIVANJA: Zverev i Cicipas u osmini finala Indijan Velsa

Nemački teniser je do pobede nad 121. igračem sveta došao za dva sata i osam minuta. U prvom setu Marej je vodio sa 3:0, da bi u nastavku Zverev zaigrao bolje i prepustio Britancu samo jedan gem. Oba tenisera u drugom setu napravila su po dva brejka, a taj deo igre u taj-brejku pripao je Zverevu rezultatom 7:4. Protivnik u narednoj fazi bićemu Francuz

Pobede favorita u Indijan Velsu

INDIJAN VELS: Aleksandar Zverev, Stefanos Cicipas, Gael Monfis i Aleks de Minor izborili su plasman u osminu finala teniskog Mastersa u Indijan Velsu. Foto: pixabay.com Nemac Zverev bio je bolji od Britanca Endija Mareja u dva seta, 6:4, 7:6. Njegov naredni protivnik biće Gael Monfis, a Francuz je, takođe u dva seta, pobedio Kevina Andersona 7:5, 6:2

Pobede favorita u teniskom turniru INDIJAN VELS

INDIJAN VELS - Aleksandar Zverev, Stefanos Cicipas, Gael Monfis i Aleks de Minor izborili su plasman u osminu finala teniskog Mastersa u Indijan Velsu. Nemac Zverev bio je bolji od Britanca Endija Mareja u dva seta, 6:4, 7:6. Foto AP Photo/Mark J. Terrill INDIJAN VELS - Aleksandar Zverev, Stefanos Cicipas, Gael Monfis i Aleks de Minor izborili su plasman

PONOVO GRK U CENTRU PAŽNJE: Fonjini prozvao Cicipasa, "Igramo 2 na 1"

Stefanos Cicipas savladao je Fabija Fonjinija 2:1 (2:6, 6:3, 6:4) i plasirao se u osminu finala. Tokom i posle meča Italijan je bio izuzetno nezadovoljan nekim stvarima. . Strašna bitka Zvereva i Mareja, dogodilo se nešto što je ispisalo istoriju tenisa Strašna bitka Zvereva i Mareja, dogodilo se nešto što je ispisalo istoriju tenisa ODLUKA JE DONETA:

Svađa Cicipasa i Fonjinjija na terenu: Igramo 2 na 1 VIDEO

Stefanos Cicipas uspeo je da savlada Fabija Fonjinija posle preokreta na Masters turniru u Indijan Velsu. A few words exchanged 👀 Tsitsipas and Fognini discuss at the net after their #BNPPO21 encounter. pic.twitter.com/fk67i3tVfN — Tennis TV (@TennisTV) October 13, 2021 Nakon izgubljenog prvog seta rezultatom 6:2 i dozvoljenog brejka na startu drugog