PSŽ u spektaklu srušio Bajern, Čelsi zakoračio u polufinale

MINHEN - Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Bajern u Minhenu sa 3:2, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona. Čelsi zakoračio u polufinale. Aktuelni prvak Evrope je bio bolji rival, imao veći posed, pet puta više šuteva, ali nije uspeo da izbegne poraz u reprizi finala elitnog takmičenja. A nije da nije bio blizu. Vratio se sa 0:2, ali je Kilijan

Liga šampiona: Spektakl u Minhenu, PSŽ bolji od Bajerna

MINHEN: Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su večeras Bajern u Minhenu 3:2 (2:1) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Foto: Tanjug (Sven Hoppe/DPA via AP) U reprizi prošlogodišnjeg finala iz Lisabona viđen je sjajan fudbal, a s dva gola izdvojio se Kilijan Mbape. Istovremeno, Čelsi je u Sevilji bio bolji od Porta 2:0. Rezultati i strelci:

PSŽ se osvetio Bajernu u uzbudljivom minhenskom trileru, Čelsi jednom nogom u polufinalu

U drugoj četvrtfinalnoj večeri Lige šampiona gledali smo pravu goleadu Kilijan Mbape, Foto: Tanjug/Ap Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili Bajern iz Minhena (2:3) na gostujućem terenu u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Čelsi je takođe u gostima bio uspešniji od Porta, “plavci” su slavili rezultatom 0:2. Uskoro opširnije... Kraj - PSŽ  je pobedio

SPEKTAKL U MINHENU! PSŽ PREŽIVEO BAJERNOV JURIŠ, Čelsi siguran protiv Porta!

Gosti uspešni u preostalim duelima četvrtfinala Lige šampiona. Tanjug/AP Foto: Ilustracija Pari sen Žermen je u izuzetno uzbudljivoj utakmici uspeo da pobedi Bajern na "Alijanc areni" sa 3:2, pre svega zahvaljujući sjajnom tandemu Nejmar-Mbape. Čelsi je na neutralnom terenu u Sevilji pobedio Porto sa 2:0. Uskoro opširnije... - Meč Porto-Čelsi se završio

Prava goleada u snežnom Minhenu, Čilvel udvostručio prednost Čelsija

PSŽ vodi na gostujućem terenu protiv Bajerna (3:2) Kilijan Mbape, Foto: Tanjug/Ap 77. minut - Čelsi vodi rezultatom 0:2, precizan je bio Ben Čilvel 72. minut - Napadač Porta Musa Marega pada u šesnaestercu, ali sudija ne svira penal 67. minut - Gooool! Kilijan Mbape pogađa za vođstvo (2:3) 60. minut- Gooool! Miler izjednačuje (2:2) 58. minut - Pokušao

(UŽIVO) LŠ: KAKVA UTAKMICA U MINHENU! GOLOVI NA SVE STRANE, Čelsi osigurao pobedu!

Dobrodošli u blog "Republike" na kom možete pratiti duele četvrfinala Lige šampiona Bajern-Pari sen Žermen i Porto-Čelsi. Tanjug/AP Foto: Ilustracija Bajern Minhen 2:3 Pari sen Žermen Porto 0:2 Čelsi - 85. minut - GOOOOOOOL! Čilvel zacementirao trijumf Čelsija! - 68. minut - GOOOOOOOL! KILIJAN MBAPE! Hitri Francuz odlično koristi kontrapanad i loptu