ODL TRAFORD JE SJAJAN, ALI REZULTAT KVARI UTISAK Stevanović: Proći ćemo grupu

On je dobio priliku da zaigra u poslednjih 20 minuta meča kada je ušao umesto Takume Asana. "Iskreno, nismo toliko zadovoljni. Nismo lepo ušli u meč. Momci iz Junajteda su zasluženo pobedili, čestitam im i želim mnogo sreće u nastavku takmičenja u Ligi Evrope", izjavio je 17-godišnji fudbaler Partizana. Kaže da je bilo sjajno igrati na čuvenom stadionu,

Odjeci Partizanovog poraza u Mančesteru: Dva  smo sveta različita

Odjeci Partizanovog poraza u Mančesteru: Dva smo sveta različita

Da biste ostvarili dobar rezultat protiv Mančester junajteda na "Teatru snova", bez obzira na to u kakvoj se formi i istorijskom trenutku nalazio engleski velikan, potrebno je da se "slože sve kockice" u pripremi tima i utakmice, svakog igrača ponaosob, svake linije tima, potrebno je, štaviše – neophodno je da vas sreća pogleda i da rivalima nije dan

Partizanovi "klinci" jasni i samouvereni: Mančester bolji rival, napad na dve pobede i plasman dalje!

Iako je Vladmir Stojković triput savladan (zabeležio i četiri odbrane), crno-beli su bili u zaostatku i zbog učinka bekova Nemanje Miletića i Slobodana Uroševića, dok su štoperi Bojan Ostojić i Strahinja Pavlović „krpili“ koliko su mogli. A nisu mogli sve. Starsport Fudbaleri Partizana - Ušli smo bojažljivo u meč. Mančester je bio bolji rival, odigrao

Stevanović oduševljen, Suma zna uzrok poraza na Old Trafordu!

Mladi fudbaler Partizana Filip Stevanović izjavio je da je lep osećaj igrati na Old Trafordu, ali da nije zadovoljan zbog toga što je ekipa izgubila od Mančester junajteda. "Lep je osećaj, pogotovo za mene kao najmlađeg u ekipi, sa 17 godina igrati na Old trafordu. Ali, sve se to briše, zbog poraza. Najbitnije su pobede, što se nije desilo

Stevanović: Lep je osećaj igrati na Old trafordu! Suma: Pokušali smo da igramo sa Junajtedom

Partizan je poražen od Mančester Junajteda rezultatom 3:0 u četvrtom kolu Lige Evrope Mladi fudbaler Partizana Filip Stevanović izjavio je da je lep osećaj igrati na Old trafordu, ali da nije zadovoljan zbog toga što je ekipa izgubila od Mančester Junajteda. - Lep je osećaj, pogotovo za mene kao najmlađeg u ekipi, sa 17 godina igrati na Old trafordu

Zdjelar: Novo iskustvo; Stevanović: Pobeda u Hagu vodi dalje

MANČESTER - Fudbaleri Partizana Saša Zdjelar i Filip Stevanović, posle poraza od Mančester Junajteda (3:0) u Ligi Evrope, priznali su da je veliki kvalitet rivala došao do izražaja. "Ovo je novo iskustvo za sve nas. Znali smo da će biti teško, da je Junajted kvalitetan u napadu. Izašli su sa najjačim timom i to su pokazali. Prvih 20 minuta smo ušli

Zdjelar: Junajted je bio moćan, uživali smo

MANČESTER – Fudbaleri Parizana Saša Zdjelar i Filip Stevanović, posle poraza od Mančester junajteda (3:0) u Ligi Evrope, priznali su da je veliki kvalitet rivala došao do izražaja. „Ovo je novo iskustvo za sve nas. Znali smo da će biti teško, da je Junajted kvalitetan u napadu. Izašli su sa najjačim timom i to su pokazali. Prvih 20 minuta smo ušli

MANČESTER, : Fudbaleri Parizana Saša Zdjelar i Filip Stevanović, posle poraza od Mančester Junajteda (3:0) u Ligi Evrope, priznali su da je veliki kvalitet rivala došao do izražaja. Foto: EPA-EFE/SRDJAN SUKI "Ovo je novo iskustvo za sve nas. Znali smo da će biti teško, da je Junajted kvalitetan u napadu. Izašli su sa najjačim timom i to su pokazali

Partizanov mladić ne oseća nikakvu euforiju povodom toga: "To nije bitno..."

Najvažnija je pobeda ekipe. Filip Stevanović, Foto: AP/Dave Thompson Fudbaleri Partizana su pretrpeli drugi poraz u grupnoj fazi takmičenja u Ligi Evrope. Na "Old Trafordu" su izgubili od Mančester junajteda sa 3:0. Tako će izabranici trenera Save Miloševića pokušati da u preostala dva susreta, sa Astanom i AZ Alkmarom stignu do bodova koji bi im garantovali

Milošević: Nisam razočaran, ovo su ipak druge brzine

MANČESTER - Trener fudbalera Partizana Savo Milošević, posle poraza od Mančester Junajteda u Ligi Evrope, rekao je da nema šta da zameri svojim igračima i da nije razočaran. Junajted je sinoć na Old Trafordu pobedio Partizan sa 3:0, u četvrtom kolu grupe L LE. "Kod mene nema razočarenja. Čestitam Mančesteru, ovo su ipak druge brzine. Bilo je veoma