Hibino osvojila titulu na turniru u Hirošimi

Hibino je osvojila drugu WTA titulu u karijeri, posle pobede u Taškentu 2015. godine Japanska teniserka Nao Hibino osvojila je danas titulu na Otvorenom prvenstvu Japana u Hirošimi, pošto je u finalu pobedila sunarodnicu Misaki Doi posle dva seta, 6:3, 6:2. Hibino , 146. teniserka sveta, pobedila je 107. na svetskoj rang-listi posle 68 minuta. Ona

JAPANSKI OKRŠAJ PRIPAO HIBINO: Nao osvojila titulu na turniru u Hirošimi

Hibino, 146. teniserka sveta, pobedila je 107. na svetskoj rang-listi posle 68 minuta. Ona je sedam puta oduzela servis protivnici, koja je napravila tri brejka. To je bilo prvi put posle 22 godine da su u finalu turnira u Hirošimi igrale dve domaće teniserke. Hibino je osvojila drugu WTA titulu u karijeri, posle pobede u Taškentu 2015. godine. kurir

Japanska teniserka Nao Hibino osvojila je danas titulu na Otvorenom prvenstvu Japana u Hirošimi, pošto je u finalu pobedila sunarodnicu Misaki Doi posle dva seta, 6:3, 6:2. Hibino, 146. teniserka sveta, pobedila je 107. na svetskoj rang-listi posle 68 minuta. Ona je sedam puta oduzela servis protivnici, koja je napravila tri brejka. To je bilo

Japansko finale u Hirošimi

JAPANSKI OKRŠAJ ZA TITULU: Doi i Hibino u finalu turnira u Hirošimi

Doi je u polufinalu pobedila Ruskinju Veroniku Kudermetovu sa 6:4, 6:3, dok je Hibino bila bolja od Rumunke Mihaele Buzarnesku sa 4:6, 6:0, 6:3. Ovo će biti prvo japansko finale u singlu na WTA turu još od 1997. godine kada je Naoko Savamacu pobedila Juku Jošidu u Džakarti. I Doi i Hibino će se u Hirošimi boriti za svoju drugu WTA titulu - Doi je osvojila

JAPANSKE TENISERKE U FINALU: Još jedan meč do titule!

Japanske teniserke Misaki Doi i Nao Hibino plasirale su se u finale turnira u Hirošimi. Doi je u polufinalu pobedila Ruskinju Veroniku Kudermetovu sa 6:4, 6:3, dok je Hibino bila bolja od Rumunke Mihaele Buzarnesku sa 4:6, 6:0, 6:3. Ovo će biti prvo japansko finale u singlu na WTA turu još od 1997. godine kada je Naoko Savamacu pobedila Juku Jošidu

WTA HIROŠIMA: Za "svejapansko" finale

Nao Hibino Tri WTA turnira koja se održavaju na Dalekom istoku polako ulaze u samu završnicu, a ovde ćemo se fokusirati na takmičenje u Hirošimi gde su na redu mečevi polufinala u kojima su, na veliku radost organizatora, ostale i dve japanske takmičarke. RASPORED MEČEVA (-7 Č) Prve, od 11.30 po lokalnom to jest, 04.30 po srednjoevropskom vremenu na