Sedmi uzastopni poraz Sent Etjena VIDEO

Propast Sent Etjena se nastavlja. Posle tri uvodne pobede, odigrali su jedan nerešeni meč, a onda su vezali čak sedam poraza. Poslednji je došao od Bresta, u meču 11. kola francuske Lige 1 – 4:1 (4:1). Svih pet golova videli smo u prvom poluvremenu. Onorat je u 7. otvorio goleadu, a u 23. prednost je duplirao Duvern. Smanjio je Kamara u 31. minutu

Polučasovna agonija Sent Etjena u Brestu

U jedinoj utakmici subotnjeg programa 11. kola francuske Lige 1 Brest je ubedljivo na svom terenu savladao Sent Etjen 4:1. Christopher Lee, Getty Images Sport Navijači Sent Etjena Sve dileme oko pobednika rešene su u prvih 40 minuta utakmica. Tačnije, gosti su preživeli pola sata, malo je reći katastrofe. Od sedmog do 38. minuta primili su sva četiri

Sa Brestom je goleada zagarantovana, Sent Etjen prošao kao bos po trnju

Fudbalere Bresta reprezentativna pauza nije nimalo poremetila pa su posle ubedljive pobede nad Lilom potukli i Sent Etjent sa 4:1 u jedinom meču subotnjeg programa 11. kola Lige 1. Svih pet golova viđeno je u prvom poluvremenu, a već u 38. minutu krajnji rezultat je bio aktivan. Francuski napadač Frank Onora je već u sedmom minutu doveo domaće