Partizan hrabar, Mančester prejak, tri gola u mreži Stojkovića

MANČESTER - Fudbaleri Partizana izgubili su večeras u četvrtom kolu Lige Evrope na "Old Trafordu" od Mančester junajteda sa 3:0 (2:0) i znatno umanjili šanse da zauzmu drugo mesto u grupi. Da bi to ostvarili moraće u narednom kolu da na gostovanju u Holandiji savladaju Alkmar i da potom u Beogradu pobede Astanu, uz uslov da holandski klub u poslednjem

OCENE – PARTIZAN: Takve greške Miletića i Uroševića se ne praštaju, Asano izgubljen u prostoru i vremenu, Pavlović će biti ozbiljan štoper

VLADIMIR STOJKOVIĆ 6 – Primio je tri gola, ali je bar četiri sprečio. Izašao je kao pobednik iz direktnog duela sa Markusom Rašfordom (tri odbrane), jednom zaustavio udarac Freda i bio najučinkovitiji u inače slabom crno-belom timu. NEMANJA MILETIĆ 5 – Neprestano je kasnio. Ostavljao ogroman prostor ofanzivcima Mančestera. Na protivničkoj polovini

Poraz Partizana na Old Trafordu

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras u gostima od Mančester junajteda sa 0:3, u utakmici četvrtog kola Grupe L Lige Evropa. Strelci na Old Trafordu bili su Mejson Grinvud u 22, Entoni Marsijal u 33. i Markus Rašford u 49. minutu. Posle četriri odigrana kola, Junajted je prvi na tabeli sa 10 bodova, AZ Alkmar je drugi sa osam, Partizan je na trećem

KRAJ: Partizan hrabro pao na "Old Trafordu", Junajted overio nokaut fazu Liga Evrope

Izabranici Sava Miloševića pokušali su da se suprotstave favorizovanom rivalu, koji je znao da kazni sve propuste u igri crno-belih - 3:0 22:57 - KRAJ UTAKMICE Posle tri minuta nadokande vremena finski sudija je odsvirao kraj meča. Mančester junajted je slavio 3:0. 22:43 - POSLEDNjA PROMENA MILOŠEVIĆA Savo Milošević je napravio poslednju izmenu. U

Mančester lako do pobede, tri gola u mreži Partizana

MANČESTER - Fudbaleri Partizana izgubili su u gostima od Mančester junajteda sa 0:3, u utakmici četvrtog kola Grupe L Lige Evropa. Strelci na Old Trafordu bili su Mejson Grinvud u 22, Entoni Marsijal u 33. i Markus Rašford u 49. minutu. Posle četiri odigrana kola, Junajted je prvi na tabeli sa 10 bodova, AZ Alkmar je drugi sa osam, Partizan je na trećem

Junajted lako sa Partizanom, evropsko proleće sve dalje

Crveni đavoli se u najjačem sastavu poigravali sa beogradskim crno-belima Mančester junajted – Partizan 3:0 (2:0) Mančester - Stadion : Old traford. Gledalaca : 58.000. Sudija : Matias Gestranius (Finska). Pomoćnici : Jan-Peter Aravirta i Miko Alakare (Finska). Žuti kartoni : Jang (Mančester junajted), Natho, S. Pavlović (Partizan). Strelci : 1:0 Mejson

MANČESTER JUNAJTED - PARTIZAN (3:0): Ubedljiv trijumf Junajteda na "teatru snova"!

Fudbaleri Partizana pretrpeli su novi poraz u Ligi Evrope od Mančester Junajteda rezultatom 3:0. Golove za „crvene đavole“ postigli su Grinvud u 22. minutu, Marsijal u 33. minutu i Rašford u 49. minutu. Crno-belima ostaju još dve utakmice u grupi L - protiv holandskog AZ Alkmara i Astane. KRAJ UTAKMICE 90. minut - Igraće se još tri minute nadoknade

Junajted bez milosti prema Partizanu, tri gola u mreži Stojkovića

MANČESTER - Fudbaleri Partizana poraženi su u 4. kolu L grupe Lige Evrope od Mančester Junajteda na stadionu "Old Traford" rezultatom 3:0. Ovako je protekla utakmica: 90+3' - Kraj meča. 80' - Intezitet igre opao, bez opasnijih akcija. 69' - Druga izmena Partizana. Stevanović umesto Asana. 67' - Pereira ulazi umesto Rašfroda. 65' - Partizan pokušava