Ivanić doneo pobedu Zvezdi u 164. "večitom" derbiju

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan sa 1:0 (0:0) u 164. "večitom derbiju", a strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Mirko Ivanić u 58. minutu. Posle ove pobede Crvena zvezda osam kola pre kraja prvenstva Srbije ima 12 bodova prednosti u odnosu na Partizan i praktično je obezbedila novu titulu. U utakmici koja je bila borbena,

Ivanić rešio 164. večiti derbi, Zvezda sve bliža novoj tituli!

Crveno-beli posle 30. kola imaju čak 12 bodova više od Partizana CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN 1:0 (0:0) Strelac : 1:0 – Ivanić u 58. minutu. Beograd - Stadion : „Rajko Mitić“.  Igrano bez prisustva gledalaca. Sudija : Novak Simović. Pomoćnici : Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. Žuti kartoni : Rodić, Degenek, Milunović, Gobeljić i Stanković (Crvena zvezda),

(UŽIVO) DRAMA U FINIŠU: Suma promašio VELIKU ŠANSU, Zvezda brani MINIMALAC!

Dobrodošli na blog uživo portala Republika na kome možete pratiti dešavanja sa 164. Večitog derbija. Starsport, pixabay.com Foto: Ilustracija fudbalera Crvene zvezde Aleksandra Kataija i najboljeg strelca Partizana Takume Asana Crvena zvezda - Partizan 1:0 (0:0) /Ivanić 58/ 2. poluvreme VESTI PUTUJU JOŠ BRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE 2. poluvreme

(UŽIVO) Šok povreda na Marakani!

Crvena zvezda - Partizan 1:0 (UŽIVO)

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igraju u derbiju 30. kola Superlige bez publike na stadionu Rajko Mitić. Rezultat nakon prvog poluvremena bio je 0:0. Trenutni rezultat je 1:0 za Crvenu zvezdu. Crvena zvezda: Borjan – Gajić, Milunović, Degenek, Rodić – Sanogo, Petrović, Nikolić – Ivanić, Katai, Ben Partizan: Stojković – Miljković, Vujačić,

(UŽIVO) ZVEZDA ČUVA MINIMALAC: Partizan pokušava da izbegne poraz na Marakani!

(UŽIVO) Prekinut VEČITI DERBI!

(UŽIVO) ZVEZDA VODI - Ivanić!

Dobrodošli na blog uživo portala Republika na kome možete pratiti dešavanja sa 164. Večitog derbija. Starsport, pixabay.com Foto: Ilustracija fudbalera Crvene zvezde Aleksandra Kataija i najboljeg strelca Partizana Takume Asana Crvena zvezda - Partizan 0:0 (0:0) 2. poluvreme VESTI PUTUJU JOŠ BRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE 2. poluvreme 54. minut

UŽIVO: Crvena zvezda - Partizan 1:0 (Ivanić matirao Stojkovića)

Nikolić imao najbolju šansu za domaći tim, Holender u 41. zatresao prečku CRVENA ZVEZDA – PARTIZAN- :- (0:0) Beograd - Stadion : „Rajko Mitić“.  Igra se bez prisustva gledalaca. Sudija : Novak Simović. Pomoćnici : Milovan Ristić i Dalibor Đurđević. CRVENA ZVEZDA : Borjan, Gajić, Degenek, Milunović, Rodić, Sanogo, Petrović, Nikolić, Ivanić, Katai, Ben