PSŽ slavio u Minhenu, Čelsiju dva gola prednosti protiv Porta

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su večeras u Minhenu ekipu Bajerna sa 3:2, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona. U reprizi prošlosezonskog finala, PSŽ je poveo već u trećem minutu golom Kilijana Mbapea. Nejmar je "povukao" kontranapad, uposlio Mbapea koji je pogodio za vodjstvo gostujućeg tima. Na 2:0 povisio je Markinjos u 28. minutu, a ponovo

Mbape i "sveci" osvojili zavejani Minhen

Prošlogodišnji finalisti Lige šampiona sastali su se, ovaj put, u četvrtfinalu i odmah priredili - spektakl. Bajern je, bez Roberta Levandovskog i uz vejavicu, dočekao PSŽ u Minhenu, a Hansi Glik je imao glavobolje od trećeg minuta . Posle dobrog napada Bajerna, usledio je munjevit odgovor "svetaca" - Di Marija za Nejmara, Brazilac je proigrao Mbapea

PSŽ na krilima Mbapea slavio u Minhenu, Grujić nemoćan protiv Čelzija

Srpski vezista Marko Grujić odigrao je ceo meč za Porto Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su u Minhenu ekipu Bajerna sa 3:2, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona. U reprizi prošlosezonskog finala, PSŽ je poveo već u trećem minutu golom Kilijana Mbapea . Nejmar je "povukao" kontranapad, uposlio Mbapea koji je pogodio za vođstvo gostujućeg tima

PSŽ u spektaklu srušio Bajern, Čelsi zakoračio u polufinale

MINHEN - Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Bajern u Minhenu sa 3:2, u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona. Čelsi zakoračio u polufinale. Aktuelni prvak Evrope je bio bolji rival, imao veći posed, pet puta više šuteva, ali nije uspeo da izbegne poraz u reprizi finala elitnog takmičenja. A nije da nije bio blizu. Vratio se sa 0:2, ali je Kilijan

Liga šampiona: Spektakl u Minhenu, PSŽ bolji od Bajerna

MINHEN: Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su večeras Bajern u Minhenu 3:2 (2:1) u prvoj utakmici četvrtfinala Lige šampiona. Foto: Tanjug (Sven Hoppe/DPA via AP) U reprizi prošlogodišnjeg finala iz Lisabona viđen je sjajan fudbal, a s dva gola izdvojio se Kilijan Mbape. Istovremeno, Čelsi je u Sevilji bio bolji od Porta 2:0. Rezultati i strelci: