Rim - Posle titule u Kicbilu, Kecmanović nije imao snage za bolji start

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Rimu, pošto je izgubio od 50. igrača sveta Japanca Jošihita Nišioke posle dva seta, 4:6, 1:6. Nišioka je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, a Kecmanović je uzvratio u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Odmah u narednom, Nišioka je ponovo oduzeo

KRAJ ZA KECMANOVIĆA: Titula u Kicbilu ga je koštala ranog ispadanja!

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je od Japanca Jošihito Nišioke posle samo 78 minuta igre - 2:0 (6:4, 6:1). Kecmanović nije stigao da se oporavi od takmičenja u Kicbilu gde je osvojio titulu pre samo dva dana, što je bilo veliko emotivno i fizičko pražnjenje. Nišioka će u drugom kolu odmeriti snage sa Bugarinom Grigorom Dimitrovim. Trojica

OSVOJIO TURNIR U KICBILU, PA SE OSRAMOTIO U RIMU! Kecmanović eliminisan već na startu!

Nišioka je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, a Kecmanović je uzvratio u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Odmah u narednom, Nišioka je ponovo oduzeo servis 39. igraču sveta, do kraja je sačuvao prednost i poveo u meču. Japanski teniser je lako osvojio drugi set, napravio je tri brejka i posle sat i 17 minuta plasirao se u drugo kolo. Kecmanović

Kecmanović izgubio u prvom kolu mastersa u Rimu

Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Rimu, pošto je izgubio od 50. igrača sveta Japanca Jošihita Nišioke posle dva seta, 4:6, 1:6 Nišioka je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, a Kecmanović je uzvratio u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Odmah u narednom, Nišioka je ponovo oduzeo servis 39. igraču sveta, do kraja

Kecmanoviću samo pet gemova protiv Nišioke

Dva dana pošto je osvojio titulu u Kicbilu, srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na Mastersu u Rimu već u prvom kolu, porazom od Japanca Jošihita Nišioke. Miomir Kecmanović , Yoshihito Nishioka , Rome Masters

GLAVU GORE, BIĆE BOLJE! Kecmanović eliminisan od Japanca na Mastersu u Rimu!

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Rimu, pošto je izgubio od 50. igrača sveta Japanca Jošihita Nišioke sa 2:0, po setovima (4:6, 1:6) Nišioka je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, a Kecmanović je uzvratio u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Odmah u narednom, Nišioka je ponovo oduzeo servis 39

MASTERS RIM: Umor od Kicbila učinio svoje, slab otpor Kecmanovića Japancu

Miomir Kecmanović osvojio je turnir u Kicbilu, ali je zaustavljen već u prvom kolu Mastersa u Rimu. Japanac Jošihito Nišioka savladao je lako Kecmanovića sa 2:0 (6:4, 6:1) za 78 minuta igre. AKCIJA!! = ULTRA LAST MINUTE CENE Hurgada od 445€, Bugarska od 139€, Istanbul od 85€ AKCIJA!! = ULTRA LAST MINUTE CENE Hurgada od 445€, Bugarska od 139€, Istanbul

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u drugo kolo mastersa u Rimu, pošto je izgubio od 50. igrača sveta Japanca Jošihita Nišioke posle dva seta, 4:6, 1:6. Foto. EPA-EFE/JULIEN DE ROSA Nišioka je već u prvom gemu prvog seta napravio brejk, a Kecmanović je uzvratio u četvrtom gemu i izjednačio na 2:2. Odmah u narednom, Nišioka

Još slavi titulu: Poraz Kecmanovića na startu Rima

Miomir Kecmanović završio je učešće na Mastersu u Rimu već u prvom kolu. Srbin je na startu turnira izgubio od Japanca Jošihita Nišioke 6:4, 6:1. Steven Ryan, Getty Images Sport Mladi srpski teniser, koji je prošle nedelje osvojio titulu u Kicbilu, poražen je za samo sat i 18 minuta igre. Kecmanovića nije služio servis, pa je pretrpeo čak pet brejkova