SADA JE SVE JASNO: Stanojević progovorio o budućim pojačanjima Partizana!

Aleksandar Stanojević je imao šta da kaže nakon pobede u Humskoj, gde je Partizan slavio nad Bačkom sa 2:1. Crno-beli nisu odigrali baš najbolje, ali to ne brine trener Partizana kome je sada jasnija slika koga Parni valjak treba da dovde. Stanojević je istakao da je umor glavni krivac nešto lošije igre crno-belih. - Bilo je teško, nismo kontrolisali

STANOJEVIĆ NAKON UTAKMICE: ‘Jasnija mi je slika o tome šta nam je potrebno’

Partizan je na domaćem terenu savladao Bačku! Crno-beli su u okviru 9. kola Superlige Srbije osvojili tri boda i vratili se na drugo mesto u domaćem prventsvu. Nakon utakmice za TV Arena Sport govorio je šef stručnog štaba kluba iz Humske. – Mnogo teže je bilo, nismo kontrolisali meč u potpunosti. Igrači su bili umorni i teški posle 120 minuta u Belgiji

VERUJE U BUDUĆNOST! Stanojević nakon Bačke otkrio razlog lošije igre svog tima!

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu u okviru devetog kola Superlige Srbije ekipu Bačke sa 2:1 Svoje impresije izneo je i trener crno-belih, Aleksandar Stanojević: (VIDEO) TREBA STAVITI PRST NA ČELO! Pobedi se u zubi ne gleda! Partizan se mučio sa Bačkom i strepeo do samog kraja! - Mnogo teška utakmca. Mi smo kontrolisali igru, fudbaleri

SKENER PARTIZANOVE POBEDE: Stanojević je imao šta da zameri igračima!

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio baš najsrećniji nakon pobede crno-belih nad Bačkom. Crno-beli su slavili rezultataom 2:1, ali nisu odigrali na svom nivou i bilo je svima jasno da je meč u Belgiji ostavio velikog traga na Partizan. – Kontrolisali smo utakmicu. Igrači su bili umorni. Morali smo u napadu da iskoristimo neke šanse, a u

Stanojević sada zna šta mora da dovede!

Nakon eliminacije iz Evrope, Partizan je pobedio Bačku rezultatom 2:1 u devetom kolu Superlige Srbije. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević posle meča je istakao umor kao razlog slabije igre, ali i naglasio da sada vrlo dobro zna šta mu je potrebno od pojačanja. "Mnogo teže je bilo, nismo kontrolisali meč u potpunosti. Igrači su bili umorni

NIJE IH BILO U TIMU: Stanojević OTKRIO šta se dešava sa Asanom i Stevanovićem!

Morao je Partizan da se pomuči, kako bi protiv OFK Bačke upisao novu prvenstvenu pobedu (izveštaj pročitajte OVDE ). Crno-beli su teškom mukom savladali goste iz Bačke Palanke, ali bez pomoći Takume Asana i Filipa Stevanovića. STANOJEVIĆ POSLE POBEDE: Moralo je čvršće! STANOJEVIĆ POSLE POBEDE: Moralo je čvršće! PROBIJEN BEDEM BAČKE: Vidite kako je

Stanojević posle teško izvojevane pobede nad Bačkom otvoreno govorio o problemima Partizana

Crno-beli su u četvrtak ispali iz kvalifikacija za Ligu Evrope. Aleksandar Stanojević, Foto: Alo/Marko Metlaš Partizan je mnogo teže nego što se očekivalo savladao Bačku , ali za crno-bele je najvažnije da je ostvarena treća prvenstvena pobeda u nizu. Šef struke kluba iz Humske, Aleksandar Stanojević, svestan je da njegova ekipa nije bila na željenom

Stanojević: Očekivali smo da će biti teško

Fudbaleri Partizana su sa 2:1 pobedili Bačku na svom stadionu u 9. kolu Superlige Srbije. Partizan je slavio golovima Umara Sadika i autogolom Tomovića u 50. odnosno 60. minutu utakmice. Bačka je uspela da izjednači u 78. minutu, a trener crno-belih Aleksandar Stanojević je očekivao ovako tešku utakmicu. "Očekivalo smo da će biti teško, fizički se

BIZARAN AUTOGOL ZA RADOST PARTIZANOVCA: Tomović kao rasan napadač pogodio sopstvenu mrežu!

OFK Bačka je bila i više nego konkurentna protiv Partizana u prvom poluvremenu, ali je u nastavku meča pala i dopustila crno-belima da povedu i približe se korak bliže pobedi. Prvo je Umar Sadik doveo crno-bele u prednost na samom početku drugog poluvremena, da bi u nastavku Dimitrije Tomović matirao svog golmana Milojevića za 2:0. Lazar Marković je

Stanojević: Sada znam kakva su pojačanja potrebna

Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio u potpunosti zadovoljan igrom svog tima u pobedi nad Bačkom. FK Partizan Aleksandar Stanojević Crno-beli su slavili kod kuće u devetom kolu Superlige rezultatom 2:1, u meču koji je došao posle poraza od Šarlroe i ispadanja iz kvalifikacija za Ligu Evrope. Povezano Trijumf crno-belih: Partizan u nastavku