Dečak od 14 godina pao s visine od 10 metara visine: Strašna scena na Novom Beogradu
Stravična nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara, saznaje "Telegraf.rs". Kako saznajemo, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje
DEČAK (14) PAO SA 10 METARA VISINE! Igra sa vršnjacima završena užasom - DRAMA NA NOVOM BEOGRADU!
Strašna nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu , kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara. Kako prenosi Blic, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu





