Juve stiže Milan, Ronaldo stigao Ibru: Serija A se pretvara u obračun ove dvojice majstora

Juventus je, očekivano, pobedom rešio meč protiv Kaljarija u Torinu, bilo je 2:0, a oba gola, oba u prvom poluvremenu, postigao je neprevaziđeni Kristijano Ronaldo . Prvi put je zatresao mrežu gostiju u 38. minutu, drugi u 42, i rešio pitanje pobednika već tada, jer gosti nisu imali odgovor na osetniji deficit, pa je Pirlov tim lagano priveo meč kraju

Ronaldo sa dva gola doneo pobedu Juventusu nad Kaljarijem

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras Kaljari sa 2:0, u osmom kolu Serije A. Foto: Beta/AP/Efrem Lukatsky (arhiva) Strelac je bio Kristijano Ronaldo u 38. i 42. minutu. Juventus je drugi na tabeli sa 16 bodova. Ispred je Milan sa 17 i utakmicom više, a priliku da prestignu Juventus imaće Sasuolo, Napoli i Roma. Kaljari ima 10 bodova i zauzima 11

Nemilosrdni Ronaldo, Lacio može i bez SMS-a

Juventus je osvojio tri boda. Kristijano Ronaldo, Foto: AP/Marco Alpozzila Juventus je lako pobedio Kaljari na krilima Kristijana Ronalda, dok je Lacio slavio kao gost protiv Krotonea. Portugalac je postigao oba pogotka za belo-crne, u 38. i 42. minutu. Ronaldo je tako skinuo pritisak sa Andree Prila koji je na udaru navijača zbog loših rezultata u

SERIJA A: Kada je tu ‘CR7’ nema problema, Portugalcu pet minuta dovoljno da nokautira Kaljari

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u meču 8. kola italijanske Serije A – 2:0 (2:0). Juventus je slavio bez mnogo muke, a ponovo je blistao Kristijano Ronaldo, koji je nastavio seriju golova i bio strelac u trećem meču zaredom. Portugalac je bio dvostruki strelac za četvrti trijumf ‘stare dame’. Prvi put, Ronaldo je mrežu zatresao u 38. minutu

Ronaldo srušio Kaljari, "Stara dama" grabi ka vrhu

Očekivanu pobedu u osmom kolu Serije A zabeležili su fudbaleri Juventusa, čime su stigli do drugog mesta na tabeli. 40402133 Ronaldo dvostruki strelac protiv Kaljarija Dvostruki strelac za "Staru damu" bio je Kristijano Ronaldo, a oba gola postigao je u finišu prvog poluvremena. Portugalac je prvo iskoristio asistenciju Morate i preciznim udarcem savladao

Ronaldo za pet minuta srušio Kaljari VIDEO

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari u meču 8. kola italijanske Serije A – 2:0 (2:0). Ponovo je blistao Kristijano Ronaldo. Portugalac je bio dvostruki strelac i opet je doneo pobedu crno-belima. Prvo je poništen gol Bernandeskiju u 13. minutu, a onda je Kuluševski propustio dve velike šanse. Na scenu u 38. minutu stupio je Ronaldo. Posle dodavanja

Ronaldo=Juventus: Portugalac sa dva gola srušio Kaljari

U poslednjem susretu subotnjeg programa osmog kola Serije A Juventus je savladao Kaljari 2:0 golovima Kristijana Ronalda. Valerio Pennicino, Getty Images Sport Kristijano Ronaldo Još jednom se ove sezone potvrdilo da su Juventus sa i bez Kristijana Ronalda dva različita tima. Ovog puta postigao je oba gola u pobedi nad Kaljarijem u Torinu. I to u razmaku

Maestro Ronaldo u Ibrinom stilu, Juventus za petama Milanu!

Ekipa Juventusa je nakon tri remija u poslednje četiri utakmice uspela da stigne do nove pobede večeras i to protiv Kaljarija rezultatom 2:0 (2:0). Oba gola smo videli u prvih 45 minuta i oba gola delo su Kristijana Ronalda. U prvih pola sata Juventus je više pretio, što je i bilo očekivano, ali oni opasniji napadi su se završavali šutevima