LIGA NACIJA: Pobede Hrvatske, Francuske, Holandije, Belgije…

Hrvatska pobedila Dansku i preuzela vođstvo u grupi, Francuska bolja od Austrije , Holandija savladala Poljsku, Belgija srušila Vels Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je u Zagrebu selekciju Danske sa 2:1, u meču petog kola Grupe 1 Lige nacija A. Povela je Hrvatska u 49. minutu, posle preciznog udarca Borne Sose sa ivice šesnaesterca. Izjednačenje

LIGA NACIJA: Hrvati preuzeli prvo mesto, Belgijancima treba čudo protiv Holandije

Mečevi petog kola Lige nacija u Ligama A, C i D odigrane su večeras, a najzanimljivije bilo je među najbojlim selekcijama. Hrvatska je savladala Dansku 2:1 , kao i Francuska Austriju sa 2:0 u Grupi 1, dok su u Grupi 4 Belgija i Holandija savladali Vels sa 2:1 odnosno Poljsku sa 2:0. PUČ U HUMSKOJ: FK Partizan napušta Sportsko društvo PUČ U HUMSKOJ:

UEFA Liga nacija: Holanđani slavili u Varšavi, Belgija pobedila Vels

Holanđani su kao gosti u Varšavi savladali Poljsku sa 2:0, dok je Belgija kao domaćin u Briselu bila bolja od Velsa sa 2:1. Ove dve selekcije će u poslednjem šestom kolu odlučiiti o pobedinku grupe. U velikoj prednosti su Holanđani pošto će im u toj utakmici kao domaćinima biti dovoljan bod ili minimalan poraz. Večeras su Holanđani potpuno nagirali

Liga nacija: Hrvatska pobedila Dansku, Francuzi bolji od Austrije

Hrvatska je povela početkom drugog dela igre golom Borne Sose. 48225227 Hrvati bolji od Danske Kristijan Eriksen je u 77. minutu pogodio sa više od 20 metara pod prečku Livakovićevog gola i izjednačio rezultat. Nije prošlo ni puna dva minuta, a lepu akciju u kojoj je učestvovalo nekoliko igrača završio je dobrim udarcem Majer, za konačnih 2:1. Austrijanci

Fudbalska reprezentacija Hrvatske savladala Dansku, Holandija slavila u Poljskoj

ZAGREB: Fudbalska reprezentacija Hrvatske savladala je večeras u Zagrebu Dansku sa 2:1 (0:0) i izbila na čelo Grupe 1 A Lige nacija. Foto: Tanjug/(AP Photo/Darko Bandic Svi golovi na stadionu Maksimir pali su u drugom poluvremenu, a Hrvate je u vođstvo doveo Borna Sosa u 49. minutu. Izjednačio je Kristijan Eriksen u 77. minutu, a za trijumf "kockastih"

Hrvatska pobedila Dansku i preuzela vodjstvo u grupi, Francuska bolja od Austrije

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je večeras u Zagrebu selekciju Danske sa 2:1, u meču petog kola Grupe 1 Lige nacija A. Povela je Hrvatska u 49. minutu, posle preciznog udarca Borne Sose sa ivice šesnaesterca. Izjednačenje gostima donosi Kristijan Eriksen u 77. minutu odličnim udarcem sa dvadesetak metara. Nedugo pošto je ušao u igru pobedu