Rukometaši Partizana se posle 13 godina vratili u Ligu šampiona i dobili "grupu smrti!"
Partizan je posle 13 godina u Ligi šampiona, ali ga žreb nije mazio. Izvukao je srpski prvak najtežu A grupu u kojoj su Vesprem, Fihse Berlin i Porto! Plasman u Top 12 fazu izboriće po dve najbolje ekipe iz svih šest kola, dok će ostalih 12 da se uključe u Ligu Evrope . Прикажи ову објаву у апликацији Instagram Објава коју дели RK Partizan AdmiralBet





