"PLAKALI SU I TREBA, I JA SAM PLAKALA..." Majka ubijenog Andreja Simića otkrila kako su se ponašali roditelji dečaka-ubice kada su ga ugledali: Jako me boli...
Ne mogu ni da ga opravdam, ne mogu apsolutno ništa. Koliko su krivi roditelji za mene i on je kriv. Apsolutno se ne slažem sa tim da ne odgovaraju ispod 13. godine. Moraju da odgovaraju, znači ako si bio sposoban da uradiš nešto tako, bićeš sposoban i da odgovaraš - ovim rečima Sanja Simić, majka ubijenog dečaka Andreja Simića (13), prokomentarisala








