Vaterpolisti Srbije pobedili Rumuniju na EP

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je danas Rumuniju sa 15:7 (5:3, 1:1, 5:1, 4:2), u utakmici drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Budimpešti. Srbiju je predvodio Dušan Mandić sa četiri gola, a po dva su postigli Nikola Dedović, Milan Aleksić i Filip Filipović. Po jedan gol postigli su Sava Randjelović, Miloš Ćuk, Nikola Jakšić, Andrija

Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je danas Rumuniju sa 15:7 (5:3, 1:1, 5:1, 4:2), u utakmici drugog kola Grupe B na Evropskom prvenstvu u Budimpešti. Foto: BETA/BRANISLAV BOZIC/EV) Srbiju je predvodio Dušan Mandić sa četiri gola, a po dva su postigli Nikola Dedović, Milan Aleksić i Filip Filipović. Po jedan gol postigli su Sava Ranđelović, Miloš

Vaterpolisti Srbije ostvarili drugi trijumf na Evropskom prvenstvu!

Vaterpolisti Srbije ubedljivo su pobedili Rumuniju 15:7 u okviru druge runde Evropskog prvenstva! Vaterpolisti Srbije, Foto: VSS "Delfini" nisu našim komšijama dali nikakvu šansu, od starta meča su uspostavili svoj tempo igre i na kraju prve četvrtine vodili su 5:3! Nije Srbija htela da u drugoj četvrtini krene još jače, te je taj deo igre završen

Sport na TV: Današnji program (četvrtak, 16. januar)

Vaterpolisti Srbije kreću svoj put na Evropskom prvenstvu, prvi protivnik je Rumunija. "Delfini" igraju od 13 časova, a prenos je na Sport Klubu 1. Dejan Savić sa "delfinima", Foto: Alo! M.Metlaš TV izbor: Nole igrao dubl sa Nadalom koji mu pokazao srednji prst, potom provocirao Grka, a onda je opleo po "novoj generaciji"! Ma ovo je hit! (FOTO/VIDEO)

Srbija protiv Rusije otvara šampionat Evrope

Srbija je četvorostruki uzastopni prvak Evrope. Vaterpolisti Srbije, Foto: Alo M. Dreković 2:0 - Mandić postiže gol sa igračem više 1:0 - Prvi gol za Srbiju postigao je Filip Filipović sa peterca Hrvati napali Srbe posle utakmice! Policija nemo posmatrala! 13.01.2020. 23:03 PRVA ČETVRTINA: "Orlovi" poleteli visoko protiv Hrvata, a onda se približili