pritisnite Enter »
placeholder
placeholder

Centar Beograda bez vode
Centar Beograda bez vode

Centar Beograda bez vode

Foto J. L. / Danas 0 komentara Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, ispred Mašinskog fakulteta, bez vode deo potrošača u opštinama Palilula, Stari grad i Savski venac. JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ je najavilo da će popravka trajati do 22:00 sata. Građani koji su se javili agenciji Beta kažu da u centru nema vode,

Bez vode potrošači na Paliluli i Starom gradu zbog kvara na cevi u Ulici kraljice Marije

Bez vode potrošači na Paliluli i Starom gradu zbog kvara na cevi u Ulici kraljice Marije

Foto: Pixabay/photim 0 komentara Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, kod Mašinskog fakulteta, deo potrošača na opštinama Palilula i Stari grad ostao je danas bez vode, saopštilo je JKP Beogradski vodovod i kanalizacija. Kako se navodi, zatvaranje vode je u toku, a sanacija kvara počeće nakon njegovog izolovanja. Pukla cev kod

Pukla cev kod Mašinskog fakulteta

Pukla cev kod Mašinskog fakulteta

FOTO: N1 0 komentara Rano jutros na raskrsnici Kraljice Marije i Starine Novaka pukla je cev, a niz ulicu se sliva voda, javlja N1. Kako su radnici Vodovoda sa kojima je reporterka N1 razgovarala naglasili, prijavu su dobili oko 7h, a na teren su izašli za desetak minuta, a potom počeli saniranje kvara koji se dogodio na cevi. Napomenuli su da su prijavu