Centar Beograda bez vode
Foto J. L. / Danas 0 komentara Zbog kvara na magistralnom cevovodu u Ulici kraljice Marije, ispred Mašinskog fakulteta, bez vode deo potrošača u opštinama Palilula, Stari grad i Savski venac. JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ je najavilo da će popravka trajati do 22:00 sata. Građani koji su se javili agenciji Beta kažu da u centru nema vode,









