"Dolazimo punog srca": Građani iz Novog Sada krenuli na skup u Beogradu (FOTO/VIDEO)
Simpatizeri Srpske napredne stranke uputili su se iz Novog Sada ka Beogradu kako bi prisustvovali skupu u subotu 27. juna. Oni su za Informer izjavili da je atmosfera pozitivna i da za Beograd "idu punog srca". Informer Informer Informer Informer Podsetimo, juče je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao građane da dođu 27. juna u Beograd na skup










