Maestro Vasa dirigovao preokret Efesa

Anadolu Efes napravio veliki preokret, pobedio Fenerbahče i izjednačio rezultat u finalu plej-ofa na 1:1. Blistao... Tanjug/AP/Alvaro Barrientos Ništa nije nagoveštavalo dramatičnu završnicu druge utakmice finala plej-ofa turskog šampionata. Fenerbahče je nastavio gde je stao pre dva dana u "Sinan Erden" areni, kada je posle 73:56 poveo i prednost

MICIĆ SAM SRUŠIO FENERBAHČE: Efes uzvratio udarac šampionu! Obradović gledao Vasin šou

Micić je meč završio sa 30 poena, šest asistencija i pet skokova! Istina, srpski reprezentativac je imao šut za pobedu i na kraju regularnog toka, ali je promašio trojku, što ga nije demoralisalo, pa je i u dodatnih pet minuta bio sjajan. I u timu Željka Obradovića srpski košarkaši su imali zapažene role, pa je Marko Gudurić dao 18 poena, a Nikola

Micićevih 30 za izjednačenje

Na krilima sjajnog Vasilija Micića , Anadolu Efes je uspeo da izjednači u finalnoj seriji Superlige Turske protiv Fenerbahčea na 1-1. Utakmica je ušla dodatnih pet minuta, tokom kojih su "pivari" prikazali veći nivo koncentracije u odbrani i raznovrsnije akcije u napadu. Na semaforu je na kraju pisalo 101:93. Micić je bio ubedljivo najefikasniji akter

Nezaustavljivi Micić za preokret Efesa

Košarkaši Anadolu Efesa pobedili su Fenerbahče 101:93, posle produžetka u drugoj utakmici finala turskog plej-ofa. Nakon preokreta, Efes je uspeo da izjednači rezultat na 1-1 u seriji. Srpski košarkaš Vasilije Micić bio je najbolji u pobedničkom timu sa 30 poena (8/10 za dva, 3/7 za tri, 5/8 slobodna bacanja), uz 4 skoka i 6 asistencija za 42 minuta

EFES SLAVI MICIĆA: Srpski plej junak preokreta protiv Obradovićevog Fenera!

Efes je drugi put dočekao Fenerbahče, ovog puta slavili su domaćini, te je sada u pobedama 1:1. Anadolu Efes je večeras slavio rezultatom 101:93 u produžetku, dok je u regularnom delu meča rezultat bio 86:86. Imao je priliku Vasilije  Micić da meč reši u regularnom delu, ali je u završnici promašio trojku, baš kao i Nikola Meli koji je sa druge strane

Efes izjednačio u finalu protiv Fenera, Vasa Micić "izrešetao" Žoca sa 30 poena!

Odluka o pobedniku pala je u produžetku Efes - Fenerbahče, Vasa Micić, Foto: Tanjug/AP, Alvaro Barrientos Košarkaši Anadolu Efesa izjednačili su rezultat u finalnoj seriji turskog plej-ofa trijumfom protiv Fenerbahčea sa 101:93 posle produžetaka. MAÇ SONUCU | Anadolu Efes 101-93 Fenerbahçe Beko 🏀 Anadolu Efes seride durumu 1-1'e getirdi. pic.twitter

Efes okrenuo Fener - Micić "pokidao", sanjaće ga Gudurić i Kalinić!

Košarkaši Anadolu Efesa posle veliko preokreta i produžetka pobedili su Fenerbahče 101:93 u drugoj utakmici finalne serije turskog prvenstva i rezultat u seriji izjednačili na 1-1 uz spektakularnu partija srpskog reprezentativca, Vasilija Micića. Tanjug/AP Kalinić vs. Micić Junak trijumfa domaćeg tima bio je sjajni Vasilije Micić, koji je predvodio

Simultanka Micića protiv Fenera

Fenerbahče, koji sa klupe predvodi Željko Obradović nije imao rešenja za maestralnog Micića, koji je nosio Efes do bitne pobede u finalu turske lige. 36415679 Srpski obračun pripao Miciću Efes je konstantno bio u zaostaku, koji su u trećoj i četvrtoj četvrtini uspeli da sustignu i pošalju meč u produžetak. Micić je meč završio sa 30 postignutih poena,