Gštad: Đere u četvrtfinalu

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u četvrtfinale ATP turnira Serije 250 u Gštadu pošto je pobedio  Belgijanca Zizua Bergsa sa 2:1 (6:2, 4:6, 6:2) u setovima. Foto: FoNet Meč je trajao dva sata i pet minuta. U prvom setu Đere je nakon izjednačenog početka i gubitka servisa kod oba tenisera, načio još dva brejka i na kraju iskoristio treću set loptu

ŽESTOK NAPAD ŠVAJCARCA NA NOVAKA ĐOKOVIĆA: Posledice će biti nemerljive!

Uskoro se navršava godinu dana od osnivanja PTTA, Asocijacije teniskih profesionalaca na čijem je čelu srpski teniser i prvi reket sveta Novak Đoković . Ta se asocijacija bori za veća prava igrača u svetu tenisa, a mnogima je sveedno trn u oku. Naročito samom ATP-u. O tome je govorio Džef Kole , direktor turnira u Gštadu. - Problem je što svi žele

ĐERE NASTAVLJA DA POBEĐUJE: Srbin se plasirao u četvrtfinale Gštada!

Laslo Đere se plasirao u četvrtfinale ATP turnira Serije 250 u Gštadu. Naš teniser je posle dva sata i pet minuta igre pobedio 212. tenisera sveta, Belgijanca Zizua Bergsa , 6:2, 4:6, 6:2. Posle 1:1 u početnom setu, videli smo niz od tri uzastopna brejka, Laslo je tako poveo sa 3:2, a potom dobio još tri gema u nizu. Popustio je u drugom setu, 22-godišnji

LASLO ĐERE U ČETVRTFINALU GŠTADA: Srbin sada čeka boljeg iz meča Agut - Rinderkneš

Đere, 52. teniser sveta je do pobede nad 212. igračem sveta došao za dva sata i pet minuta. U prvom setu vidjeno je četiri brejka, a tri je napravio srpski teniser. Od rezultata 3:2 za Bergsa u drugom setu napravljeno je pet uzastopnih brejkova, a Belgijanac je iskoristio prvu set loptu na servis protivnika. Đere je odmah na početku trećeg seta došao

Laslo Đere u četvrtfinalu turnira u Gštadu

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se danas u četvrtfinale turnira u švajcarskom Gštadu pošto je savladao Belgijanca Zizua Bergsa sa 6:2, 4:6, 6:2 Đere , 52. teniser sveta je do pobede nad 212. igračem sveta došao za dva sata i pet minuta. U prvom setu viđeno je četiri brejka, a tri je napravio srpski teniser. Od rezultata 3:2 za Bergsa u drugom setu

NASTAVLJA DA MELJE: Srbin na pragu NOVOG PODVIGA!

Srpski teniser Laslo Đere plasirao se u četvrtfinale Gštada pošto je u tri seta savladao 212. igrača sveta Zizua Bergsa sa 6:2, 4:6, 6:2. Tanjug/AP Laslo Đere Đere je za nešto više od dva sata uspeo da savlada Belgijanca i opravda ulogu favorita. VESTI PUTUJU JOŠ BGRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE Ovo je samo nastavak dobrih igara Đerea koji je

ATP GŠTAD: Đere u četvrtfinalu

Laslo Đere plasirao se u četvrtfinale turnira u švajcarskom Gštadu pošto je savladao sa 2:1 (6:2, 4;:6, 6:2) Belgijanca Ziua Bergsa posle dva sata i pet minuta igre. Đereov protivnik u četvrtfinalu bhiće pobednik meča između Francuza Artutra Rinderneha i Španca Roberta Bautiste-Aguta. KAD MERIDIAN ČASTI – SVI SU NA DOBITKU! Nije samo AUDI, stigla i

BRAVO ĐERE! Laslo u četvrtfinalu turnira u Gštadu!

Srpski teniser Laslo Djere plasirao se u četvrtfinale turnira u švajcarskom Gštadu pošto je savladao Belgijanca Zizua Bergsa sa 6:2, 4:6, 6:2. KRAJINOVIĆ NEMILOSRDAN PREMA ZEMLJAKU! Filipu srpski derbi protiv Đerea i finale Hamburga! ĐERE SA POLA SNAGE DO POLUFINALA HAMBURGA! Počistio sa terena 29. tenisera sveta! KRAJINOVIĆ NEMILOSRDAN PREMA ZEMLJAKU

Đere među osam najboljih u Gštadu

Laslo Đere se plasirao u četvrtfinale ATP turnira Serije 250 u Gštadu. Naš teniser je posle dva sata i pet minuta igre pobedio 212. tenisera sveta, Belgijanca Zizua Bergsa, 6:2, 4:6, 6:2. Posle 1:1 u početnom setu, videli smo niz od tri uzastopna brejka, Laslo je tako poveo sa 3:2, a potom dobio još tri gema u nizu. Popustio je u drugom setu, 22-godišnji

ŠVAJCARAC NAPAO NOVAKA! Sramne optužbe na račun Đokovića!

Ne prestaju napadi na Novaka Đokovića i PTPA, novu asocijaciju teniskih profesionalaca. Organizacija je osnovana u avgustu prošle godine, a što je jača njena borba za prava igrača, to su i jači napadu od strane ATP. NOVAK JE ZBOG NJEGA PLAKAO, A SADA SE ŠALI SA NJIM! Del Potro POTKAČIO Đokovića pred Olimpijske igre! SRBIJA DO TOKIJA! NOVAK još jednom