(UŽIVO) VODI ZVEZDA NA POLUVREMENU! Lazić uz sirenu pogodio za + 6 42:36

Danas je na programu prva utakmica finalne serije ABA lige, gde se sastaju treći put zaredom u ovoj fazi Crvena zvezda i Budućnost. Crveno-beli su do finala stigli pobedom u protiv Igokee sa 2:1 u seriji, dok je Budućnost bila bolja od Mornara sa 2:0 i odmornija ulazi u ovo finale. Prethodna finala su po uspešnosti bila izjednačena. Prvo je u finalu

Zvezda povela u finalu ABA lige protiv Budućnosti

Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u finalu plej ofa ABA lige protiv Budućnosti, pošto su večeras savladali Podgoričane 82:78. Uz „određenu” podršku sa tribina Zvezda je u većem delu meča bila u prednosti, ali je ipak došlo do neizvesne završnice, prenosi Tanjug. Zvezdu su do trijumfa predvodili Džordan Lojd i Ognjen Dobrić sa po 23 poena. Kod

Košarkaši Zvezde poveli u finalu ABA lige protiv Budućnosti

Košarkaši Crvene zvezde poveli su večeras protiv Budućnosti u finalu plej-ofa ABA lige, pošto su u Beogradu pobedili sa 82:78 (20:20, 24:18, 19:17, 19:23). Zvezdu su predvodili Džordan Lojd sa 23 poena, šest skokova i pet asistencija i Ognjen Dobrić sa 23 poena i šest skokova. Dejan Davidovac dodao je 12 poena, a Branko Lazić šest poena. U ekipi Budućnosti

Zvezdu su do trijumfa predvodili Džordan Lojd i Ognjen Dobrić sa po 23 poena Košarkaši Crvene zvezde poveli su sa 1:0 u finalu plej- ofa ABA lige protiv Budućnosti, pošto su večeras savladali Podgoričane 82:78. Uz "određenu" podršku sa tribina Zvezda je u većem delu meča bila u prednosti, ali je ipak došlo do neizvesne završnici. Zvezdu su do trijumfa

(UŽIVO) NIKO NEMA PREDNOST POSLE PRVE ČETVRTINE! Zvezda ispustila prednost od +7 20:20

Zvezda posle drame srušila Budućnost i povela u finalu!

BEOGRAD - Košarkaši Crvene zvezde savladali su Budućnost 82:78 u prvom meču finalne serije ABA lige. Crveno-beli su odigrali sjajan meč i došli do prednosti u finalu regionalne lige, ali nije moglo bez drame. Naredni meč na programu je u utorak, takođe u dvorani ''Aleksandar Nikolić''. Igra se na tri pobede. Zvezda je bolje otvorila utakmicu. Od samog

Dobrić i Lojd doneli Zvezdi prednost protiv Budućnosti

Izuzetno zanimljiv meč odigrali su Crvena zvezda i Budućnost u dvorani "Aleksandar Nikolić", a domaći tim je odneo pobedu 82:78 i poveo u finalnoj seriji ABA lige. 42345641 Lojd uz Dobrića najbolji u timu Zvezde Veći deo utakmice protekao je u izjednačenoj borbi, ali je Zvezda u jednom trenutku stigla do maksimalnih plus 15. Ipak, gosti se nisu predavali,

Zvezda povela u finalnoj seriji

U beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" je bila odigrana prva utakmica finala ABA lige između Crvene zvezde mts i Budućnosti VOLI. Posle 40 minuta igre semafor je pokazivao 82:78. Domaći tim je do ključne prednosti stigao krajem treće četvrtine i početkom poslednje. U pet minuta vremenskog razmaka crveno-beli nisu dozvolili svojim protivnicima da