KRATAK, ALI PRECIZAN: Jojić je opisao šta se tačno desilo na večitom derbiju!

Miloš Jojić je bio akter još jednog derbija, ali ovog puta nije imao čemu da se raduje. Njegov tim je poražen sa 1:0 golom Mirka Ivanića, a u redovima crno-belih sigurno ostaje žal za neiskorišćenim prilikama iz prvog poluvremena. Jojić je prokomentarisao dešavanja baš u tom tonu. "Ušli smo dobro u utakmicu, kontrolisali veći deo prvog poluvremena,

Stanojević: Zameram igračima drugo poluvreme; Zdjelar: Propuštena velika prilika za pobedom

BEOGRAD - Trener Partizana Aleksandar Stanojević nije bio zadovoljan posle 164. "večitog derbija" u kojem je njegov tim izgubio od Crvene zvezde. Partizan je poražen 1:0 na stadionu "Rajko Mitić" i verovatno ostao bez šansi da se umeša u borbu za titulu. Ekipa Dejana Stankovića sada ima 86 bodova, 12 više od Partizana, koji je verovatno izgubio sve

JOJIĆ NEPRIMETAN NA MARAKANI: Vezista Partizana OTKRIO - evo šta je ODLUČILO "večiti derbi"!

Miloš Jojić žali za propuštenim šansama, ali i primljenim golom posle kornera. fkpartizan Miloš Jojić i Mirko Ivanić Vezista Partizana Miloš Jojić žali za primljenim golom iz prekida koji je doneo slavlje Crvenoj zvezdi u 164. Večitom derbiju. VESTI PUTUJU JOŠ BRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE - Ušli smo dobro u utakmicu, kontrolisali veći deo prvog