BARSELONA NAKON PRODUŽETKA SAVLADALA OLIMPIJAKOS: Katalonci ne znaju za poraz ove sezone!

Barselona je na svom terenu igrala protiv Olimpijakosa i posle velike borbe svih 40 minuta upisala treći uzastopni trijumf u novoj sezoni, rezultatom 79:78. Bio je ovo derbi kola, pogotovo ako se ima u vidu da se radi o dvema neporaženiom ekipama u prva dva kola. Olimpijakos je bolje odigrao prvu četvrtinu tokom koje je stekao prednost od sedam poena

DA SE ZNA KO JE KRALJ! Real Madrid naneo prvi poraz Monaku u sezoni!

Košarkaši Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Monako sa 94:86 (30:12, 21:27, 21:26, 22:21), u trećem kolu Evrolige. Real su do pobede predvodili Jabusele Geršon sa 18, Toma Ertel sa 13 i Fabijen Kozer sa 12 poena. Kod Monaka bolji od ostalih bio je Majk Džejms sa 24 poena i 10 asistencija. Obe ekipe su zabeležile po dve pobede i jedan poraz

Drama pripala Barseloni, Olimpijakos pao posle produžetka!

Uzbudljiv meč između Barselone i Olimpijakosa završen je pobedom Katalonaca 79:78 tek nakon produžetka DELIJE SU U EKSTAZI! Pogled na tabelu Evrolige im greje srca KOMPLETIRANO DRUGO KOLO EVROLIGE! Olimpijakos, Asvel i Olimpija ostali neporaženi DELIJE SU U EKSTAZI! Pogled na tabelu Evrolige im greje srca sledeća vest Izabranici Šarunasa Jasikevičijusa

EVROLIGA: Domaće ekipe SLAVILE u svim mečevima

Košarkaši Real Madrida pobedili su Monako kod kuće 94:86 u meču trećeg kola Evrolige. Sada oba tima imaju učinak dve pobede uz jedan poraz. BOLJE VESTI NIJE MOGAO DA KAŽE DELIJAMA: Radonjić progovorio o CENTRU! BOLJE VESTI NIJE MOGAO DA KAŽE DELIJAMA: Radonjić progovorio o CENTRU! NEUSPEH: Igokea PROPUSTILA priliku da se OSAMOSTALI na vrhu tabele NEUSPEH:

Barselona posle drame zaključila "domaćinsko" kolo Evrolige

Košarkaši Barselone savladali su Olimpijakos posle produžetka rezultatom 79:78, u poslednjem meču trećeg kola Evrolige. Domaćini su u ovom evroligaškom kolu imali 8/8. Velika borba je viđena u Kataloniji, pošto nijedna od ekipa nije tokom duela uspela da stekne dvocifrenu prednost. Gosti iz Pireja su u drugom kvartalu imali +8, da bi Barsa u trećoj

Real Madrid naneo prvi poraz Monaku u Evroligi

Bek Monaka Danilo Anđušić postigao je osam poena za 24 minuta na parketu Košarkaši Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu Monako sa 94:86 (30:12, 21:27, 21:26, 22:21), u trećem kolu Evrolige. Real su do pobede predvodili Jabusele Geršon sa 18, Toma Ertel sa 13 i Fabijen Kozer sa 12 poena. Kod Monaka bolji od ostalih bio je Majk Džejms sa 24