Brukanje se nastavlja: TSC ponovo ubedljivo poražen!

Fudbaleri TSC-a poraženi su od Legije u Bačkoj Topoli rezultatom 0:3 u utakmici 2. kola Lige konferencija. Poljski klub je dominirao u Bačkoj Topoli i sasvim zasluženo ubedljivo slavio. Strelci za Legiju bili su Kapuška u 11., Lukinjaš u 47. i Hodina u 62. minutu. View this post on Instagram A post shared by FK TSC Bačka Topola (@fktsc) Legija je povela

Nastavlja se agonija srpskog fudbala - sedmi uzastopni evropski poraz TSC-a

BAČKA TOPOLA - Fudbaleri TSC-a poraženi su u Bačkoj Topoli od Legije iz Varšave, rezultatom 3:0 u okviru drugog kola Lige konferencija. Fudbaleri TSC-a upisali su drugi poraz u Ligi konferencija, sedmi zaredom u evropskim takmičenjima i ukupno 11. od kako su stupili na scenu Starog kontinenta u sezoni 2020/2021. Legija je došla do drugog trijumfa u

TSC NIJE DORASTAO NI LIGI KONFERENCIJE: Legija pokorila Bačku Topolu

Fudbaleri TSC upisali su drugi poraz u ovosezonskoj Ligi konferencije, ovoga puta na svom terenu protiv varšavske Legije. Iako su držali loptu u svojim nogama kroz veći deo meča, nisu stvorili nikakvu priliku ispred gola poljske ekipe koja je slavila rezultatom 3:0. Već u 11. minutu utakmice, Legija je povela golom Bartoža Kapustke, a prednost je udvostručena

(UŽIVO) TSC u lovu na prve evropske bodove! Poljski velikan gostuje u Bačkoj Topoli!

Uživo pratite meč drugog kola Lige konferencija između TSC-a i Legije. TSC - LEGIJA  21:00 Grad: Bačka Topola Stadion: TSC Arena Sudija: Julijan Vajnberger, Austrija TSC: Trener: Jovan Damjanović LEGIJA: Trener: Gonsalo Fejo UŽIVO PRE MEČA 20:07 - TSC će protiv poljskog velikana pokušati da osvoji prve bodove u evropskim takmičenjima ove sezone. Četa