Kako nazvati novi most
Foto: Aleksandar Roknić 0 komentara Ljudi, imamo veliki problem. U Beogradu ubrzano niče novi most, a mi još uvek ne znamo kako da ga nazovemo! Da smo potpuno očajni, govori i jedini predlog koji je do sad stigao i to od stvora koji sedi u fotelji gradonačelnika – „Novi srpski most“. Jasno je da je ovo bedno idejno rešenje, pa smo na zadnjoj strani

