Naskar: Revanš Hemlina za četvrti trijumf u sezoni

Kako prenosi Sport Klub, Deni Hemlin pobednik je druge trke Naskar kupa ovog vikenda, u Pokonu se revanširao pobedniku prvog dana Kevinu Harviku i bio je brži za 3,068 sekundi. Prvi put u istoriji Naskara istog vikenda vožene su dve trke na istoj stazi. Bio je to četvrti trijumf Hemlina ove sezone, jedan više od Harvika, a ukupno 41. u karijeri

Deni Hemlin pobednik je druge trke Naskar kupa ovog vikenda, u Pokonu se revanširao pobedniku prvog dana Kevinu Harviku i bio je brži za 3,068 sekundi. Getty Images/Jared C. Tilton Prvi put u istoriji Naskara istog vikenda vožene su dve trke na istoj stazi. Bio je to četvrti trijumf Hemlina ove sezone, jedan više od Harvika, a ukupno 41. u karijeri

Harvik pokorio i Pokono za treću pobedu u sezoni

Kako prenosi Sport Klub , Kevin Harvik odoleo je naletu Denije Hemlina i slavio je u subotnjoj trci Naskar kupa u Pokonu. Harvik (44) slavio je na svakoj stazi osim Pokona u sadašnjem sastavu Naskara (još nije slavio u Šarlotu i Kentakiju), ali u prethodnih 38 pokušaja nije uspeo da slavi u Pensilvaniji. Šampion iz 2014. godine osvojio je treću

Kevin Harvik odoleo je naletu Denije Hemlina i slavio je u subotnjoj trci Naskar kupa u Pokonu. Getty Images/Patrick Smith Harvik (44) slavio je na svakoj stazi osim Pokona u sadašnjem sastavu Naskara (još nije slavio u Šarlotu i Kentakiju), ali u prethodnih 38 pokušaja nije uspeo da slavi u Pensilvaniji. If you missed any of the action Saturday at