Pobeda Zvezde u Lučanima, poraz Partizana, preokret Čukaričkog, trijumf Voše

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Mladost u Lučanima 1:0 (0:0). Fudbaleri Napretka pobedili su kao gosti Partizan sa 3:2 (1:2), u 19. kolu Superlige. Vojvodina je pobedila Radnik 1:0 u Novom Sadu. Jedini gol za Crvenu zvezdu postigao je El Fardu Ben u 61. minutu. Čukarički je posle preokreta savladao TSC 2:1, dok je Voždovac pogotkom veterana

Ben za pobedu Zvezde u Lučanima, poraz Partizana, preokret Čukaričkog protiv TSC

Veliki preokret Brđana protiv TSC-a, Dević šokirao Nišlije u 94. minutu

Posle pobede u Kruševcu fudbaleri Inđije savladali su na svom terenu Rad sa 1:0 Čukarički – TSC 2:1 (0:1) Strelci : 0:1 – Tumbasević u 34, 1:1 – Šapić u 82, 2:1 – Vidosavljević u 88. minutu. Beograd - Stadion na Banovom brdu. Gledalaca : 400. Sudija : Srđan Jovanović. Pomoćnici : Uroš Stojković i Milan Mihajlović. Žuti kartoni : Kamenović, Endijae,

Superliga Srbije: Šampion osvojio bodove

Fudbaleri Crvene zvezde očekivano su trujumfovali u Lučanima, a do minimalne pobedu su stigli nakon velike borbe. Foto: FK Crvena zvezda Obe ekipe su imale po šansu u uvodu meča, najpre je šut Stojanovića zaustavio Borjan, da bi potom upotrebljivu  loptu poslao Rodić pred gol domaćinana, ali niko nije pratio akciju. Igralo se dinamično i lepršavo,

(UŽIVO) MLADOST - ZVEZDA: Ben pocepao mrežu Zečevića!

Vreme je za novo, vanredno 19. kolo Superlige Srbije . Izabranici Vladana Milojevića u Lučanima gostuju ekipi Mladosti u utakmici koja je na programu od 15:00 . Crvena zvezda se nalazi na čelu tabele sa 46 bodova, dok je Mladost osma sa 25 poena. Srpski šampion će na ovoj utakmici biti u prilično jakom sastavu i pokušaće da nastavi sa dobrim rezultatima

Superliga Srbije: Čukarički dsavladao TSC na Banovom brdu tek u finišu

Posle velike borbe fudbaleri TSC-a izgubili su na Banovom brdu od ekipe Čukaričkog, pa su  "brđani" završili kalendarsku godinu u domaćim takmičenjima na svom stadionu bez poraza. Foto: Dnevnik.rs Bila je to odlična utakmica u kojoj su Topolčani u prvom delu susreta bili bolji, a u nastavku je dominirao Čukarički. Već na početku meča Lukić je imao

Zvezda pobedila u Lučanima

LUČANI - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Mladost u Lučanima 1:0 (0:0) u utakmici 19. kola Superlige Srbije. Jedini gol postigao je El Fardu Ben u 61. minutu. Čukarički je posle preokreta savladao TSC 2:1, dok je Voždovac pogotkom veterana Marka Devića u nadoknadi slavio protiv Radničkog, nakon što je prethodno Nermin Haskić promašio penal

Veliki preokret Brđana protiv TSC-a, Dević šokirao Nišlije

Posle pobede u Kruševcu protiv Napretka (3:1) fudbaleri Inđije savladali su na svom terenu Rad sa 1:0 Čukarički – TSC 2:1 (0:1) Strelci : 0:1 – Tumbasević u 34, 1:1 – Šapić u 82, 2:1 – Vidosavljević u 88. minutu. Beograd - Stadion na Banovom brdu. Gledalaca : 400. Sudija : Srđan Jovanović. Pomoćnici : Uroš Stojković i Milan Mihajlović. Žuti kartoni

Ben za pobedu Zvezde u Lučanima, preokret Čukaričkog protiv TSC

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Mladost u Lučanima 1:0 (0:0) u utakmici 19. kola Superlige Srbije. Jedini gol postigao je El Fardu Ben u 61. minutu. Čukarički je posle preokreta savladao TSC 2:1, dok je Voždovac pogotkom veterana Marka Devića u nadoknadi slavio protiv Radničkog, nakon što je prethodno Nermin Haskić promašio penal