BILI SU BOLJI: Stanojević iskren posle pobede Partizana na Banovom Brdu

Klub iz Humske je slavio na Banovom brdu sa 2:0, a oba gola postignuta su glavom, a u strelce su se upisali Aleksandar Šćekić i Igor Vujačić. - Rezultat je fenomenalan. Ovo je izuzetno jaka ekipa i ovo je dobar rezultat, veliki uspeh. Bili smo takmičarski dobri, ali oni su bili bolji prvo poluvreme. Moram da budem zadovoljan - rekao je šef stručnog

/ANKETA/OCENE/ NA REZULTAT! Taktička PERFEKCIJA Partizana kao uvertira za Zvezdu! Kakav DERBI u finalu Kupa očekujete!?

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički sa 2:0 (1:0) u 36. kolu Superlige Derbi bez mnogo takmičarskog značaja rešen je posle 20 sekundi kada je Aleksandar Šćekić savladao Petrovića, a do kraja meča Igor Vujačić je samo potvrdio pobedu crno-belih! DIKTIRALI SMO RITAM, ALI NISMO BILI KONKRETNI! Trener Čukaričkog ZADOVOLJAN posle poraza! BILI SU BOLJI

MAT ZA19 SEKUNDI: Ovo je gol Šćekića koji je Partizan poveo protiv Čukaričkog VIDEO

Strelac gola bio je Aleksandar Šćekić. Prošlo je 19 sekundi kada je Urošević ubacio loptu, a Šćekić pobegao čuvarima i zatresao mrežu Partizan je već u sledećem napadu na sličan način zapretio, ali je Vujačić bio neprecizan Kurir sport NE PROPUSTITE UŽIVO, VIDEO! CRNO-BELI VODE POSLE 20 SEKUNDI: Čukarički - Partizan (0:1) GROBARI U TRANSU! Nobelovac

Superliga: Šćekić i Vujačić za pobedu Partizana na Banovom brdu

BEOGRAD: Fudbaleri Partizana savladali su danas Čukarički na Banovom brdu sa 2:0 (1:0), u utakmici 36. kola Superlige. Foto: partizan.rs Strelci za crno-bele bili su Aleksandar Šćekić u 1. i Igor Vujačić u 80. minutu. Bila je ovo sedma uzastopna pobeda Partizana, a prva na Banovom brdu posle tri godine.

Partizan nadigrao Čukarički na Brdu

Partizan je u meču za prestiž opravdao ulogu favorita i stigao do nova tri boda u šampionatu. Čukarički je nakon ovog poraza i pobede Vojvodine izgubio treću poziciju na tabeli. 42281061 Partizan slavio pobedu na Brdu Partizan je poveo već u prvom minutu, iz prvog napada. Jović je uposlio Uroševića, koji je uputio sjajan centaršut u kazneni prostor

BILI SU BOLJI! Stanojević ISKREN nakon pobede!

Fudbaleri Partizana pobedili su Čukarički u 36. kolu Superlige Srbije Meč na Banovom Brdu obeležili su crnogorski reprezentativci Aleksandar Šćekić i Igor Vujačić koji su bili strelci u velikoj pobedi Partizana od 2:0. DERBI OD "20 SEKUNDI"! Crnogorci POKORILI Banovo Brdo! /VIDEO/ VREME JE ZA MLAĐE! Stanojević MENJA tim za Čukarički! Crno-beli gledaju

LUDNICA NA BRDU! Posle 20 sekundi meča Čuka - Partizan desio se šok!

Neverovatno, Partizan je poveo posle samo 20 sekundi meča sa Čukaričkim! Pogodio je Šćekić! Još meč nije ni krenuo kako treba, a Crnogorac se upisao u listu strelaca. Miloš Jojić je ubacio sa leve strane, a iz drugog plana natrčao je fenomenalni vezista. Da li je ovo najbrži gol sezone? (Espreso)

Šćekić i Vujačić za trijumf Partizana na Banovom Brdu

U sledećem kolu Partizan dočekuje Voždovac, a Čukarički gostuje ekipi Javora Fudbaleri Partizana pobedili su na gostovanju ekipu Čukaričkog sa 2:0 u meču 36. kola Super lige Srbije. Crno-beli su poveli već u prvom minutu golom Aleksandra Šćekića , a konačan rezultat je postavio Igor Vujačić u 81. minutu. Tek što je meč počeo Partizan je poveo. Urošević