NOVA MEDALJA: Zorana Arunović osvojila srebro u Budimpešti

Arunović je zabeležila 238,8 krugova, a trijumfovala je 16-godišnja juniorska reprezentativka Madjarske Mirijam Jako sa 240,3 kruga, saopštio je Streljački savez Srbije. Sanja Vukašinović je u takmičenju puškom zauzela šesto mesto, dok je Marija Malić takmičenje završila na 13. mestu. foto: Streljački Savez Srbije Trijumfovala je olimpijska šampionka

Džudista Nemanja Majdov ponovo vicešampion Evrope, čestitke predsednika Vučića

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je srebrnu medalju na šampionatu Evrope u Pragu, pošto je danas u finalu kategorije do 90 kilograma izgubio od Rusa Mihaila Igoljnikova, baš kao i pre dve godine u Tel Avivu. Sportska sreća u ovom duelu vrhunskih džudista nije bila uz Majdova, koji je na putu do finala ostvario četiri pobede. Majdov je redom pobedio

Srebro za Majdova na Evropskom prvenstvu

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Pragu u kategoriji do 90 kilograma Srpski džudista Nemanja Majdov je u finalu poražen od Rusa Mihaila Igolnjikova . Bronzane medalje osvojili su Gruzijac Beka Gviniašvili i Azerbejdžanac Mamedali Medijev . Srbiji je ovo druga medalja na Evropskom prvenstvu, nakon što

Udovičić čestitao Majdovu srebrnu medalju na EP

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je našem džudisti Nemanji Majdovu na danas osvojenoj srebrnoj medalji na Evropskom prvenstvu u Pragu, ističući da je njegovo srebro podstrek celokupnom srpskom sportu. Foto: MNPress - Čestitke vicešampionu Evrope u džudou, našem sjajnom Nemanji Majdovu na osvojenoj srebrnoj medalji za Srbiju na Evropskom

Nemanja Majdov ponovo vicešampion Evrope

Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je srebrnu medalju na šampionatu Evrope u Pragu, pošto je danas u finalu kategorije do 90 kilograma izgubio od Rusa Mihaila Igoljnikova, baš kao i prije dve godine u Tel Avivu. Sportska sreća u ovom duelu vrhunskih džudista nije bila uz Majdova, koji je na putu do finala ostvario četiri pobjede. Majdov je redom

Vučić čestitao Majdovu osvajanje srebrne medalje

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je džudisti Nemanji Majdovu na srebrnoj medalji osvojenoj na Evropskom prvenstvu u Pragu. "Srbija je dobila još jednog vicešampiona, a naše sportsko nebo još jednu zvezdu. Zlatna odličja Vas tek čekaju, do pobede! Živela Srbija", napisao je Vučić na Tviteru. Srpski džudista Nemanja Majdov osvojio je srebrnu

VUČIĆ ČESTITAO MAJDOVU: Naše sportsko nebo ima još jednu zvezdu

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas džudisti Nemanji Majdovu na srebrnoj medalji osvojenoj na Evropskom prvenstvu u Pragu. KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON PODSTREK SRPSKOM SPORTU:

Ministar sporta Vanja Udovičić čestitao dżudisti Nemanji Majdovu na srebrnoj medalji

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je našem džudisti Nemanji Majdovu na osvojenoj srebrnoj medalji na Evropskom prvenstvu u Pragu – Tvoje srebro je podstrek celokupnom srpskom sportu Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je našem džudisti Nemanji Majdovu na osvojenoj srebrnoj medalji, u kategoriji do 90 kilograma, na Evropskom