Prosinečki: Šteta!

Selektor BiH Robert Prosinečki je, uprkos porazu od Italije, istakao da je zadovoljan igrom svojih izabranika.  "Ako ovako budemo igrali idemo na EURO 2020. godine!" "Nemam šta da zamjerim igračima. Odradili su izvanrednu utakmicu", rekao je Robert Prosinečki, selektor Bosne i Hercegovine koja je u Torinu poražena od Italije (2:1). Reprezentacija

Manćini: "Azuri" su bili demoralisani, sada napadamo!

Selektor Italije ističe karakter svoje ekipe, koja je u susretu sa BiH preokrenula rezultat i održala stoprocentan učinak u kvalifikacijama za EP. Reprezentacija Bosne i Hercegovine je posle poraza od Finske bila na putu da šokira lidera grupe, Italiju, pošto je na poluvremenu vodila golom Edina Džeka, koji je krunisao fantastičnu kontru. "Zmajevi"

Džeko i Pjanić: Zaslužili smo barem bod!

Reprezentativci Bosne i Hercegovine Edin Džeko i Miralem Pjanić razumljivo nisu bili zadovoljni zbog poraza od Italije u Torinu, ali su mišljenja da "azuri" nisu nadigrali "zmajeve". BiH je u Torinu u četvrtom kolu kvalifikacija za EURO 2020 igrala iz "dvojke u keca" - 2:1 (0:1). Na poluvremenu su "zmajevi" imali prednost golom Edina Džeke, da bi u

BiH "imala" Italiju, ali nije izdržala Insinjea

Prelepu akciju za gol Edina Džeka "pokvarilo" je drugo poluvreme Italijana koji su ostali maksimalni u tekućim... Gulliver/Getty images, Filippo Alfero "Zmajevi" su odigrali najbolji meč u kvalifikacijama za šampionat Evrope, ali su na kraju ostali kratkih rukava na "Alijanc Areni" u Torinu posle preokreta "azura", iz dvojke u keca! ITALIJA - BiH 2:1

Prosinečki: Igrali smo fenomenalno, zaslužili smo makar bod

Bosna i Hercegovina poslije četiri kola ima isto toliko bodova i nalazi se na petom mjestu u grupi J Selektor Bosne i Hercegovine, Robert Prosinečki smatra da je njegova selekcija sinoć zaslužila makar bod protiv Italije u kvalifikacionom meču za odlazak ne Evropsko prvenstvo u fudbalu. "Zmajevi" su sinoć u Torinu vodili 1:0 na poluvremenu golom Džeka,

Džeku stradala glava nakon sudara sa Kjelinijem

Edin Džeko je nakon jednog sudara glavama sa Kjelinijem na utakmici Italije i Bosne i Hercegovine morao da primi lekarsku pomoć, jer mu je glava bila raskrvavljena. Džeko je inače postigao jedini gol za BIH, koja je poražena sa 2:1. Edin Džeko

Prosinečki: Šteta

Selektor BiH Robert Prosinečki je, uprkos porazu od Italije, istakao da je zadovoljan igrom svojih izabranika. Reprezentacija BiH je poražena sa 2:1 u Torinu, iako je imala prednost na poluvremenu. “Dali su sve od sebe... Nemam šta da zamerim momcima, ali šteta, zaslužili smo bar bod. Taj prvi gol koji smo primili... Teško da će Insinje takav gol još

Prosinečki: Italija bolja? Ja sam to vidio drugačije

Reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je i drugu utakmicu u junskim kvalifikacijama za EURO 2020. Nakon Finske od Zmajeva bolji su bili i Italijani. BiH je u Torinu izgubila 2:1, iako je na poluvremenu vodila 1:0. sportklub - Italija bila bolja u nastavku? Ja sam to video drugačije. Imali smo dve stopostotne šanse u nastavku utakmice. Mislim

Italija kaznila hrabru BiH, Njemci brojali do osam, sigurna Francuska

Insinje i Verati donijeli preokret "azurima" u Torinu Italija je pronašla način da pobijedi Bosnu i Hercegovinu (2:1), iako je imala velikih problema protiv tima Roberta Prosinečkog. BiH je u Torinu vodila na poluvremenu golom Džeka, a na kraju je kažnjena što bolju igru nije na vrijeme krunisala novim pogotkom. Prvo je Insinje maestralno izjednačio