GRUJIĆ NA TERENU, SUBOTIĆ NA KLUPI: Herta razbila Union u derbiju Berlina

Herta je povela u 51. minutu golom Vedada Ibiševića, a minut kasnije prednost je udvostručio Dodi Lukebakio. Treći gol postigao je Mateus Kunja u 61. minutu, a konačan rezultat postavio je Dedrik Bojata u 77. Marko Grujić je odigrao svih devedeset minuta za domaćina, dok je Neven Subotić odgledao meč svog Uniona sa klupe. Ekipe su pre početka utakmice

GRUJIĆ RAZBIO SUBOTIĆA: Herta na brutalan način ušla u restart sezone!

Fudbaleri Herte su i u drugom meču od restarta sezone demonstrirali silu. Prvo su sa 3:0 zgazili Hofenhajm u gostima, a sada su u gradskom derbiju na svom stadionu razmontirali Union sa 4:0. Posle tvrdog prvog poluvremena i rezultat 0:0, Herta je dala pun gas i krenula da rešeta. Prvo je Vedad Ibišević glavom pogodio z 51. minutu, a već u sledećem

Herta razbila Union u derbiju Berlina, Grujić igrao ceo meč, Subotić na klupi

Fudbaleri Herte pobedili su gradskog rivala Union Berlin sa 4:0 na praznom stadionu, što je za ovu priliku bilo dobro, jer su se prošli put sukobili navijači obe ekipe u istorijskom derbiju. Kapiten Vedad Ibišević doneo trijumf Herti, domaćini pogodili čak tri puta u razmaku od deset minuta za ubedljivu pobedu (4:0). U prvom poluvremenu nije bilo golova

GRUJIĆU SRPSKI DERBI U BERLINU! Herta demolirala Union!

Fudbaleri Herte pobedili su večeras kao domaćini u berlinskom derbiju Union sa 4:0, u prvoj utakmici 27. kola Bundeslige Herta je povela u 51. minutu golom Vedada Ibiševića, a minut kasnije prednost je udvostručio Dodi Lukebakio. Treći gol postigao je Mateus Kunja u 61. minutu, a konačan rezultat postavio je Dedrik Bojata u 77. SRBIN OGORČEN: Nas niko

Herta ubedljiva u berlinskom derbiju protiv Uniona

Ekipe su pre početka utakmice minutom ćutanja odale poštu žrtvama pandemije korona virusa Fudbaleri Herte pobedili su večeras kao domaćini u berlinskom derbiju Union sa 4:0, u prvoj utakmici 27. kola Bundeslige. Herta je povela u 51. minutu golom Vedada Ibiševića , a minut kasnije prednost je udvostručio Dodi Lukebakio . Treći gol postigao je Mateus

Grujićeva Herta uništila Subotićev Union u derbiju Berlina!

Fudbaleri Herte pobedili su u Berlinu gradskog rivala Union 4:0 (0:0) u uvodnoj utakmici 27. kola Bundeslige. Tanjug/AP Marko Grujić Herta je ostvarila i drugi trijumf nakon pauze usled koronavirusa, dok je Union zabeležio drugi poraz. Nojer produžio vernost Bajernu! Posle prvog poluvremena ništa nije nagoveštalo takav epilog, a onda se "pojavio" Vedad

Herta na krilima Ibiševića razbila Union

U prvom meču 27. kola Bundeslige Herta je u gradskom derbiju savladala Union Berlin 4:0, uz fantastičnu partiju internacionalca iz Bosne i Hercegovine. Martin Rose/Bongarts/Getty Images Vedad Ibišević Prvo poluvreme nije nagoveštavalo ovakav razvoj situacije. Bilo je 0:0 posle 45 minuta, ali u nastavku rapsodija plavo-belih. U prvom redu Vedada Ibiševića

Strahovit start Herte u post-korona eri: Sedam golova na dva meča

Herta - Union 4:0 Edit Vijesti Sport 22. maj 2020, 22:27 Fudbaleri Herte žestoko su počeli post-korona fudbalski period - nakon što su prošle sedmice slavili na gostovanju Hofenhajmu 3:0, večeras su na svom stadionu pobijedili gradskog rivala Union sa 4:0. Do ubjedljivog trijumfa su došli u nastavku. Tačnije za manje od minut su sve riješili. U 51

BUNDESLIGA: Derbi Berlina rešen za 10. minuta, sjajni Vedator!

Na praznom Olimpijskom stadionu u Berlinu odigran je derbi prestonice Nemačke. Ekipa Herte rutinski je savladala Union 4:0 (0:0) , i tako jasno stavila do znanja ko je "gazda" u gradu. HAOS U KOMŠILUKU: Legenda Hrvatske žrtva nasilja u porodici! HAOS U KOMŠILUKU: Legenda Hrvatske žrtva nasilja u porodici! FRANCUZI U PROBLEMU: Nemanja Radonjić najviše

Herta "pregazila" Subotićev Union – blistali Grujić i Ibišević

Fudbaleri Herte pobedili su u Berlinu gradskog rivala Union 4:0 (0:0) u uvodnoj utakmici 27. kola Bundeslige. Bundesliga, 27 kolo Herta – Union 4:0 (0:0) Ibišević 51, Lukebakio 52, Mateus 61, Bojata 77 Subota 15.30 Borusija Menhengladbah – Bajer Leverkuzen 15.30 Frajburg – Verder 15.30 Padeborn – Hofenhajm 15.30 Volfsburg – Borusija Dortmund 18.30