Desetkovani Real protiv Viljareala samo do boda, Atletiko dobio Barselonu

Fudbaleri Viljareala i Real Madrida igrali su nerešeno 1:1, u u desetom kolu španskog prvenstva Real Madrid je poveo već u drugom minutu golom Marijana , a u 76. je iz penala izjednačio Đerard Moreno . Srpski fudbaler Luka Jović nije bio u timu Reala. Madriđanima su nedostajali i Benzema , Ramos ... Fudbaleri Levantea i Elčea odigrali su u Valensiji

Sevilja ušla u seriju, Selta je ponovo loša! Gudelj platio cenu igranju za Srbiju...

Čak šest golova smo videli u duelu Sevilje i Selte, na kraju slavlje domaćih sa 4:2 (2:2). Goleada u prvih 45 minuta igre, Kounde je doveo domaće u prednost u 5. minutu, da bi Aspas izjednačio pet minuta kasnije. Nolito donosi prednost Selti u 36. minutu, ali nije ta prednost previše trajala jer je Sevilja uspela da izjednači u trećem minutu

Sevilja u ludom finišu do pobede protiv Selte

U pretposlednjem subotnjem meču desetog kola Primere, Sevilja je savladala Seltu 3:2. Ina Fassbender/Pool via Getty Images Fudbaleri Sevilje slavili su na svom terenu protiv Selte 3:2. Pobedu je domaćin izborio u samom finišu meča. Povela je Sevilja već u petom minutu preko Žila Kundea, da bi samo pet minuta kasnije Aspas pogodio za izjednačenje. Selta

Goleada i trijumf domaćih u Sevilji VIDEO

Fudbaleri Sevilje pobedili su Seltu iz Viga na svom terenu sa 4:2, u meču 10. kola španske LaLige. Na stadionu "Ramon Sančes Pishuan" viđena je prava goleada, naročito u prvom poluvremenu. Posle prvih 45 minuta rezultat je bio nerešen, a po dva pogotka postigle su ekipe. Prvo je preko Kundea povela Sevilja, da bi Selta golovima Aspasa i Nolita preokrenula