Žestok udes kod Plavog mosta u Beogradu: Bahati vozači se trkali a onda je usledila nesreća
Danas u toku popodnevnih časova, došlo je do udesa na auto-putu, kod Plavog mosta u smeru ka Novom Beogradu. Prema nezvaničnim informacijama sa terena, do nesreće je došlo kada su se dva vozača trkala svojim automobilima. Kako se navodi, u tome su učestvovala vozila marke "porše" i "bmw". Informer Informer Informer Informer Informer Informer Informer









