Prvenstvo… svetsko, a naše…
Photo: M.M./ATAImages 0 komentara – Evo počelo je još jedno Svetsko prvenstvo u fudbalu bez nas… – priča nam jutros deda dok pijemo prvu jutarnju kafu u trpezariji, pa nastavlja – A sve zato što smo u kvalifikacijama, u državnom timu imali amatere koji igraju po raznoraznim belosvetskim ligama, umesto da smo u reprezentaciju pozvali naše najjače kadrove


