POSLE POBEDE VOJVODINE U INĐIJI Lalatović: Pokazali smo da smo među najboljima u Srbiji

"Inđija je kvalitetan protivnik, koji ima sjajne pojedince i koga nikada nije lako pobediti. Pred ovaj meč sam bio uplašen samo iz razloga što smo pre četiri dana odigrali 120 minuta, putovali i došli u pet ujutro, pa su igrači stvarno bili umorni", rekao je Lalatović, prenosi klub. "Međutim, još jednom smo pokazali da ono što smo pružili u Liježu

Pred Lalatovićem ulazak u Vošinu istoriju: Biće trener sa najviše pobeda

Nenad Lalatović je osvajanjem drugog pehara Kupa Srbije već obezbedio sebi mesto u istoriji Fudbalskog kluba Vojvodina, ali će u istoriju ući i kao trener koji je ostvario najviše pobeda sa crveno-belim timom. Današnja pobeda Vojvodine nad Inđijom predstavlja 58. trijumf kluba u mečevima u kojima ga je vodio sa klupe vodio Lalatović. Lalatović je,

NIKO KAO ON: Nenad Lalatović ispisao istoriju!

Niko ne može da ospori trenerski kvalitet Nenada Lalatovića. Možete ga voleti ili ne, ali ono što on radi na srpskim tereneima godinama unazad je za veliko poštovanje. Krunu karijere je dožoiveo prošle sezone, kada je Vojvodinu odveo do Kupa Srbije pobedivši Partizan u finalu, a danas je došao do impozantne brojke. Vojvdina je pobedila Inđiju u devetom

Partizan slomio otpor Bačke, Voša slavila u Inđiji

BEOGRAD - Fudbaleri Partizana savladali su večeras Bačku sa 2:1 (2:1), u utakmici devetog kola Superlige Srbije. Ranije danas Vojvodina je kao gost savladala Inđiju sa 2:0 golovima Petra Bojića u 59. i Nemanje Čovića u 70. minutu. Strelci za crno-bele bili su Umar Sadik u 50. i Dimitrije Tomović u 60. minutu (autogol), dok je pogodak za Bačku postigao

LALATOVIĆ BLISTA: Rekord LEGENDE je izjednačen, trener Vojvodine sada napada OVO dostignuće!

Vojvodina je "prebolela" evropske rane u Inđiji. Novosađani su trijumfom u vojvođanskom derbiju nastavili sa sjajnim igrama i rezultatima u jesenjoj sezoni Superlige Srbije, zadržavši mesto u samom vrhu tabele. I Liverpul i Arsenal sjajno su otvorili novu sezonu u Premijer ligi, imaju po dve pobede iz dva kola, i sve ukazuje da nas večeras (21.00)

Partizan u nastavku do pobede protiv Bačke

Fudbaleri Partizana savladali su Bačku sa 2:1 (2:1), u utakmici devetog kola Superlige Srbije. Strelci za „crno-bele” bili su Umar Sadik u 50. i Dimitrije Tomović u 60. minutu (autogol), dok je pogodak za Bačku postigao Krsto Đorđević u 78. minutu, prenosi Tanjug. Ranije danas Vojvodina je kao gost savladala Inđiju sa 2:0 golovima Petra Bojića u 59

Lalatović: Pokazali smo da smo među najboljima u Srbiji

Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je nakon pobede protiv Inđije, da je njegova ekipa pokazala da je trenutno među najboljim ekipama u Srbiji. Pobeda protiv Inđije je ukupno 58. trijumf za Nenada Lalatovića na klupi Vojvodine, koju je, računajući oba mandata, do sada predvodio na 98 utakmica. Na taj način, on je po broju pobeda sustigao

ZVEZDAŠKI DUEL PRIPAO LALATOVIĆU: A dobro obratite pažnju šta je rekao nakon pobede!

Fudbaleri Vojvodine savladali su Inđiju u 9. kolu Superlige rezultatom 2:0. Nakon bolnog ispadanja od belgijskog Standarda u kvalifikacijama za Ligu Evrope, ekipa Nenada Lalatovića je uspela da se psihički oporavi i dođe do pobede vredne tri boda. Novosađani su se mučili dugo, da bi u 58. minutu slomili otpor rivala. Strelac je bio Bojić, a asistencija

VOJVODINA SIGURNA NA GOSTOVANJU: Lalatović najbolji trener u istoriji kluba!

Slavili su fudbaleri Vojvodine na gostovanju u Inđiji! Tim koji sa klupe predvodi Nenad Lalatović upisao je danas novu pobedu i sebe postavio na 3. mesto u Superligi Srbije. Konačan rezultat je bio 0:2 u korist ekipe iz Novog Sada. Brzo su se oporavili od poraza u kvalifikacijama za Ligu Evrope i nastavili sa dobrim rezultatima u domaćem prventsvu

Vošina klupa donela pobedu u gostima

Vojvodina je brzo prebolela poraz iz Liježa i vratila se na pobednički kolosek u domaćem prvenstvu. Foto: F. Bakić/Fudbaleri Inđije i Vojvodine prikazali su sasvim solidnu partiju Pred crveno-belima oružje je položila ekipa Inđije, koja je silno želela da još jednom iznenadi Novosađane, ali je ovog puta kvalitet bio na strani čete trenera Nenada Lalatovića