Savo Milošević surovo iskren: Ništa nije prošlo i dalje smo u krizi...

Trener Partizana Savo Milošević izneo je utiske nakon pobede u Novom Pazaru 4:3. Crno-beli su nadoknadili zaostatak od 2:0 i potom u nadoknadi stigli do trećeg uzastopnog trijumfa . Smatra da je njegov tim pokazao karakter, ali i dosta manjkavosti u igri. - Na karakter ništa više, Danas je bilo dosta stvari pogrešnih, ali ne bi o njima jer bi time

Goleada u Novom Pazaru - Kovač u 93. minutu doneo Partizanu tri boda

NOVI PAZAR - Fudbaleri Partizana pobedili su danas u gostima Novi Pazar rezultatom 4:3 (2:2), u 12. kolu Superlige Srbije. Novi Pazar je poveo u 16. minutu golom Uroša Đuranovića, posle asistencije Aleksandra Mesarovića. Domaći tim je pet minuta kasnije duplirao prednost golom Dragana Bojata. Ibrahim Zubairu se u 38. minutu najbolje snašao u šesnaestercu

Partizan do trijumfa u Novom Pazaru u 93. minutu posle velikog preokreta i ubacivanja topovskih udara na prazne tribine stadiona

Foto: Pedja Milosavljević/Starsport 0 komentara Bio je FK Partizan blizu da pretrpi još jedan bolan udarac na terenu u danu izbora novog rukovodstva kluba, ali je tim iz Humske stigao do trijumfa u Novom Pazaru u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Fudbaleri crno-nelih savladali su istoimenog domaćina rezultatom 4:3 u poslednjoj utakmici 12. kola Superlige

NOVI PAZAR - PARTIZAN: Prekid u Novom Pazaru!

NOVI PAZAR - PARTIZAN 0:0 TOK MEČA 4. minut - Prekid u Novom Pazaru 1. minut - Meč je počeo. PRE MEČA Novi Pazar dočekuje Partizan dok se u Beogradu dešavaju krucijalne stvari vezane za budućnost crno-belih. Pazarci u ovaj meč ulaze sa 11. pozicije i 14 bodova u 11 mečeva, dok Partizan ulazi sa šestog mesta i 17 bodova sa devet utakmica. 🔜 Novi Pazar