Kvalifikacije EP: Prva pobeda Tumbakovića na klupi „orlova”

Nešto izmenjeni i podmlađeni sastav reprezentacije Srbije odigrao je sasvim dobar meč u Luksemburgu i nagovestio da je kriza prošlost. Foto: FoNet/Vlada Srbije/Slobodan Miljević „Orlovi“ su delovali dobro, međutim, bilo je i perioda kada su Luksemburžani uspeli da nametnu svoj ritam, na sreću trajalo je to kratko, pa smo dosta sigurno osvojili tri

PRVA TUMBINA POBEDA Fudbaleri Srbije pobedili Luksemburg u gostima

Fudbalska reprezentacija Srbije ostvarila je drugu pobedu u kvalifikacijama za EURO 2020. pošto je savladala u gostima Luksemburg 3:1. (Foto: Jutjub) Ljubiša Tumbaković je izvršio šest izmena u startnoj postavi u odnosu na poraz od Portugalije. Ipak i pored toga Srbija je opravdala ulogu favorita i slavila 3:1. Aleksandar Mitrović postigao je dva gola,

SRBIJA SLAVILA U LUKSEMBURGU: Sjajni Mitrović pogodio dva puta, upisao se i Radonjić

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Luksemburg u gostima sa 3:1, u šestom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo OD IZVEŠTAČA “NOVOSTI”: LUKSEMBURG SRBIJI je trebala fudbalska promena i ona se konačno dogodila. Nije baš, naizled, bio neki težak ispit, ali večeras u Luksemburgu se videlo da “orlovi” nisu zaboravili da pobeđuju. Domaćin je

Tumbaković za SK: Fudbal ne trpi opuštanje

Selektor srpske fudbalske reprezentacije Ljubiša Tumbaković je kazao posle pobede nad Luksemburgom rekao da je njegov tim bio disciplinovan u igri, ali dodaje da postoji razlog za nezadovoljstvo zbog nesigurnog kraja meča i primljenog gola. Ljubiša Tumbaković , fudbalska reprezentacija Srbije

Srbija večeras bila uspješna u Luksemburgu!

Sjajni Mitrović pogodio dva puta – Srbija slavila u Luksemburgu! Fudbaleri Srbije pobedili su Luksemburg sa 3:1, u šestom kolu kvalifikacija za EURO 2020. godine.  Mitrović je konstanta, Radonjić upisao prvenac, SMS kakvog želimo: Srbija odnela tri boda iz Luksemburga.  Odrađen posao u gostima, naša devetka u dobroj formi. Srbija pobedila Luksemburg

Na kraju teškog sportskog dana, raspoloženje su nam popravili naši fudbaleri!

U meču petog kola kvalifikacione Grupe B, u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo, reprezentacija Srbije je večeras kao gost savladala selekciju Luksemburga rezultatom 3:1. Selektor Tumbaković je u odnosu na meč sa Portugalcima napravio nekoliko izmena u startnoj postavi i ovoga puta je do donelo željeni rezultat, mada su Luksemburžani mogli

Pobeda fudbalera Srbije u Luksemburgu

LUKSEMBURG - Fudbaleri Srbije pobedili su reprezentaciju Luksemburga u šestom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo rezultatom 1:3. Srbija je povela 0:1 pogotkom Mitrovića u 36. minutu. Na 0:2 povisio je Radonjić u 55. Na 1:2 smanjio je Turpel u 65. minutu. Konačan rezultat Luksemburg - Srbija 1:3 postavio je Mitrović u 79. minutu. Luksemburžani

Skener B92: Dmitrović čuva Srbiju, Mitrović u vrhunskoj formi

Srbija je pobedila Luksemburg, "nova" ekipa je ostavila solidan utisak protiv korektnog, čvrstog, ali ne i dovoljno kvalitetnog rivala. Iz Luksemburga, Žikica Babović Selektor Ljubiša Tumbaković najavio je promnene u timu u odnosu na meč sa Portugalijom, pa se na terenu našlo šest novih lica. Utakmicu u Luksemburgu počeli su Antonio Rukavina, Uroš

POBEDA! Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila Luksemburg!

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras Luksemburg 3:1 (1:0) u utakmici kvalifikacija za EURO 2020. Strelci za srpski tim bili su Aleksandar Mitrović u 36. i 78. minutu i Nemanja Radonjić u 55, dok je jedini gol za domaćina postigao David Turpel u 66. minutu. Luksemburžani su tokom većeg dela meča bili bolji rival, stvorili su mnogo šansi,

Srbija slavila u Luksemburgu

Fudbaleri Srbije pobedili su Luksemburg sa 3:1, u šestom kolu kvalifikacija za EURO 2020. Selektor reprezentacije Ljubiša Tumbaković upisao je prvu pobedu na klupi Srbije, a ovo je bio ukupno drugi trijumf "orlova" u kvalifikacijama. Uprkos dobrom rezultatu u Luksemburgu, šanse da se plasiramo ovim putem na Evropsko prvenstvo i dalje su male, pošto