Stanković: Najgore prvo poluvreme otkako sam trener Zvezde

Crvena zvezda je savladala TSC sa 3:1 u okviru 25. kola Superlige , a trener Dejan Stanković ističe da je u prvom poluvremenu video jedno od najlošijih izdanja otkako je seo na klupu crveno-belih. - Zaista teško prvo poluvreme, jedno od najslabijih izadnja otkako sam trener Crvene zvezde. Nismo stajali na terenu kakav je bio dogovor, ali i to se dešava

NOVI PORAZ NIŠLIJA: Proleter pobedio Radnički, Spartak posle preokreta bolji od Mačve, podela plena u Ivanjici!

Radnički je u 32. minutu imao veliku šansu da povede, ali je golman domaćeg tima Nikola Vasiljević odbranio penal Petru Djuričkoviću. Odmah u narednom napadu usledila je kazna na drugoj strani, pošto je Viktor Živojinović pogodio za 1:0. Proleter je u 64. minutu duplirao prednost pogotkom Ognjena Mitrovića, a poraz Radničkog ublažio je Žarko Marković

STANKOVIĆEVE IZMENE DONELE NOVA TRI BODA: Zvezda sigurna u Senti (3:1)!

Crvena zvzeda je teže nego što se mislilo savladala TSC u Senti 3:1 i tako ponovo pobegla Partizanu na šest bodova prednosti, sa tim što ima i utakmicu manje. Prvo poluvreme počelo je oprezno sa obe strane. Domaćin je u prvih 20 minuta imao kontrolu i vršio pritisak, ali više od toga nisu uspeli. U nastavku je Zvezda preuzela inicijativu, i stvorila

OVO JE TRENUTAK KOJI JE REŠIO PITANJE POBEDNIKA U SENTI: Pogledajte penal za Zvezdu i presudite da li je Tomanović zaslužio CRVENI

Trenutak koji je, ispostaviće se kasnije, rešio pitanje pobednika meča dogodio se u 67. minutu meča kada je sudija pokazao na belu tačku i penal za crveno-bele. Tomašević je zbog starta nad Ivanićem dobio najpre žuti karton, a onda i drugi žuti zbog protesta. Precizan sa bele tačke bio je Kanga koji je tako vratio prednost Zvezdi u Senti. Samo par

Stanković: Na greškama se uči, kapa dole igračima za drugo poluvreme

Crvena zvezda je savladala TSC na gostovanju u Senti sa 3:1, a prve utiske posle utakmice izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. Zvezda je odigrala slabo prvo poluvreme i Stanković smatra da je to jedno od najslabijih izdanja od kako je on preuzeo crveno-bele. Takođe, raduje ga dobra igra u drugom poluvremenu. " Zaista teško prvo

Trijumf Zvezde u Senti, pobede Spartaka i Proletera

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali su, kao gosti, TSC sa 3:1 (0:0) u meču 25. kola Linglong Superlige Srbije. Crveno-beli su zabeležili 22. trijmf ove sezone i nastavili pohod ka novoj titulu. TSC je pružio sjajan otpor, uspeo da izjednači, ali je ispustio igrača više. Zvezda je postigla još dva gola i stigla do zaslužene pobede i nova tri

Pavkov sačuvao tri boda

TSC nije uspeo da osujeti Crvenu zvezdu na putu ka odbrani titule Superlige. Foto: STARSPORT Crveno-beli su na gostovanju u Senti (još uvek nije otvoren novi stadion TSC) slavili sa 3:1, a sva četiri gola, uz dva penala i dva crvena kartona, viđena su u drugom poluvremenu. Tim iz Bačke Topole pokazao se kao tvrd „orah“, a trener koji ih je nedavno

Dva penala, dva crvena kartona i pobeda Zvezde protiv TSC-a

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u gostima ekipu TSC-a sa 3:1, u utakmici 25. kola Super lige Srbije. Dva gola za crveno-bele postigao je Milan Pavkov, u 54. i 70. minutu, a u strelce se upisao i Gelor Kanga sa penala u 68. minutu. Jedini pogodak za TSC postigao je Nenad Lukić sa bele tačke u 58. minutu. Zvezda je prva na tabeli domaćeg šampionata