SEHA: Furiozan finiš Šapčana za drugu pobedu

Šabačka Metaloplastika zabeležila je drugu pobedu u SEHA Gazprom ligi. Srpski vicešampioni slomili su otpor Spartaka iz Moskve 27:23 (12:15) odličnom igrom u poslednjih 15 minuta, u koje je ruski sastav došao sa prednošću 19:21. Serija odbrana Todora Jandrića (15 odbrana) i dobra odbrana omogućili su krilnim igračima Viktoru Matičiću (7) i Aleksi Kljajiću

SEHA: Metaloplastika posle preokreta pobedila Ruse

Rukometaši Metaloplastike pobedili su Spartak iz Moskve 27:23 (12:15) u utakmici osmog kola SEHA lige. RK Metaloplastika Šabac Srpski tim je pred svojim navijačima u Šapcu ostvario drugi trijumf, dok su Rusi ostali na samo jednom trijumfu. Moskovljani su odlično odigrali prvo poluvreme i na odmor su otišli sa tri gola viška i prednost su održavali

Druga SEHA pobeda

Metaloplastika - Spartak (M) 27:23 (12:15) Nešto iskusniji, nešto smireniji, nešto strpljiviji, što preneseno u brojke iznosi plus dva, u prvom delu, na strani Rusa. Čitavo poluvreme su bili u prednosti, ne zahvaljujući igri, koliko greškama domaćina. Nekoliko "čistih" zicera nije iskoristio "beli" tim i samo zato su Moskovljani vodili, jedan ili