Ubedljiv poraz odbojkaša Srbije!

Podmlađeni sastav odbojkaške reprezentacije Srbije poražen je danas od Brazila u 6. kolu Lige nacija u Sofiji sa 3:0 (25:18, 26:24, 25:17). Selektor Igor Kolaković u ovoj utakmici nije koristio proverene snage u vidu Srećka Lisinca, Aleksandra Atanasijevića, Marka Podrašćanina i ostalih, pa su "karioke" lako nanele treći uzastopni poraz našoj selekciji

LIGA NACIJA: Srbija bez šanse protiv Brazila

Selektor Igor Kolaković u ovoj utakmici nije koristio proverene snage u vidu Srećka Lisinca, Aleksandra Atanasijevića, Marka Podrašćanina i ostalih, pa su „karioke“ lako nanele treći uzastopni poraz našoj selekciji Podmlađeni sastav odbojkaške reprezentacije Srbije poražen je od Brazila u 6. kolu Lige nacija u Sofiji sa 3:0 (25:18, 26:24, 25:17). Selektor

NOVI PORAZ! Srbija izgubila od Brazila!

Brazil je bio bolji od Srbije u šestom kolu Lige nacija sa 25:18, 26:24, 25:17. PORAZ U LIGI NACIJA! Sjedinjene Američke Države savladale Srbiju! ODBOJKAŠI ODRADILI PRVI TRENING U SOFIJI! Srbija SPREMNA za starog ZNANCA! PORAZ U LIGI NACIJA! Sjedinjene Američke Države savladale Srbiju! sledeća vest Nisu uspeli naši momci da pruže adekvatan otpor Brazilu

KOLAKOVIĆ NAKON PORAZA OD AMERIKE: Vidljiva je razlika u kvalitetu

Srbija je večeras u Sofiji poražena od SAD sa 1:3, u prvom meču druge sedmice Lige nacija. " Razlika u kvalitetu je vidljiva golim okom. Amerikanci su fizički dominantniji. Mi nismo iskoristili kontre, a to selekcija kakva je Amerika i te kako ume da kazni ", izjavio je Kolaković posle meča. Kolaković je rekao i da je od trećeg seta njegovim igračima

NE MOŽEMO BITI ZADOVOLJNI PORAZOM, ALI IDEMO U DOBROM SMERU: Kolaković izneo svoje utiske posle utakmice sa SAD-om!

Lako je moglo da se desi da Srbija i SAD odigraju maratonsku utakmicu - takva su bila tri seta, ali je četvrti prošao bez nezvesnosti . U tom periodu Amerikanci su napravili visoku razliku na samom startu i više je nisu ispuštali. Menjao je Kolaković igrače, pokušavao da trgne tim, ali prednost protivnika je bila nedostižna. Srbija posle ovog poraza

Kolaković nakon poraza od SAD: Primetna je razlika u kvalitetu

Selektor odbojkaša Srbije Igor Kolaković izjavio je da je Amerika "fizički dominantnija" ekipa, a da Srbija nije iskoristila svoje šanse. Srbija je u Sofiji poražena od SAD sa 1:3, u prvom meču druge sedmice Lige nacija. "Razlika u kvalitetu je vidljiva golim okom. Amerikanci su fizički dominantniji. Mi nismo iskoristili kontre, a to selekcija kakva

ORLOVI STARTOVALI PORAZOM U SOFIJI: Odbojkaši Srbije poraženi od SAD u Ligi nacija

Najbolji kod Srbije bio je Aleksandar Atanasijević sa 20 poena, a pratili su ga Pavle Perić sa 16 i Miran Kujundžić sa 12 poena. Amerikance je do pobede predvodio Tori Defalko sa 25 poena, dok je Kajl Ensing zabeležio 13, Eron Rasel 12, a Dejvid Smit 11 poena. Srbija je osma u grupi sa šest poena, dok je Amerika na prvom mestu sa 14 bodova. U narednom

POSLE NEMAČKE I AMERIKA BOLJA OD SRBIJE: Orlovi pali na tabeli Lige nacija!

Selekcija Srbije poražena je u petom kolu Lige nacija od SAD rezultatom 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:20). Izabranici Igora Kolakovića bili su ravnopravan rival u prva tri seta i malo je nedostajalo da rezultat bude i drugačiji, ali su Amerikanci bili ubedljivi u četvrtom setu i osvojili sva tri boda. Najbolji kod Srbije bio je Aleksandar Atanasijević