ALISON ZA POBEDU: Golman Liverpula postigao gol u 95. minutu VIDEO

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1, u utakmici 36. kola Premijer lige pogotkom golmana Alisona Bekera u nadoknadi vremena. Beker je postigao gol u petom minutu nadoknade vremena, kada je posle kornera loptu glavom poslao u mrežu. @LFCBrasil @Alissonbecker QUE GOL ⚽ #Liverpool pic.twitter.com/nnEYa3klMm

ALISON DONEO POBEDU LIVERPULU! Golman Redsa vodi ih u Ligu šampiona

Fudbaletri Liverpula su savladali VBA sa 2:1. Gol za pobedu je postigao golman Redsa Alison Beker, koji je posle kornera glavom loptu smesti u mreži i tako doneo pobedu svojoj ekipi. To je četu Jirgena Klopa približilo igranju u Ligi šampiona sledeće sezone. (Espreso)

LIVERPUL SLAVI ALISONA: Golman CRVENIH postigao ZLATA vredan gol u 95 za ostanak u trci za LŠ!

Velika drama u Birmingemu. Tanjug/AP Fudbaleri Liverpula slave gol Alisona Fudbaleri Liverpula na dramatičan način su uspeli da savladaju VBA kao gosti sa 2:1, golom golmana Alisona Bekera u 95. minutu utakmice! VESTI PUTUJU JOŠ BRŽE UZ MOBILNU APLIKACIJU REPUBLIKE Brazilac je uspeo da da gol glavom i donese "crvenima" zlata vrednu pobedu u trci za

Golman Liverpula postigao gol za pobedu i san o Ligi šampiona u 95. minutu

22. gol Salaha u Premijer ligi, po čemu se na prvom mestu liste strelaca izjednačio sa Harijem Kejnom iz Totenhema Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na gostujućem terenu Vest Bromvič Albion sa 2:1, u utakmici 36. kola Premijer lige pogotkom golmana Alisona Bekera u nadoknadi vremena. Brazilcu je to prvi gol u karijeri! Beker je postigao gol u petom

Kad je teško, golman – Alison doneo pobedu Liverpulu

Malo je nedostajalo da "prežaljeni" VBA oduzme Liverpulu preko potrebne bodove u borbi za Ligu šampiona, ali je stvari "izvadio" golman Alison pogotkom u samom finišu meča. 42345303 Alison postiže pobedonosni gol za Liverpul Ekipa Jirgena Klopa tako je došla do nove pobede i tri boda i sada je na petom mestu na tabeli sa 63 boda, jedan manje od Čelsija

Alison golom u 95. minutu doneo pobedu Liverpulu! VIDEO

Liverpul je pobedio VBA 2:1 (1:1) u meču 36. kola Premijer lige i to golom golmana u poslednjem minutu! Alison je glavom zatresao mrežu u 95. minutu posle kornera i doneo zlata vrednu pobedu Liverpulu. Liverpul sada ima isti broj bodova kao Čelsi, dva kola pre kraja u borbi za Ligu šampiona. Prvu priliku na utakmici imao je Jokuslu, koji je glavom