VELIKI USPEH: Zorana Arunović osvojila srebro u Budimpešti!

Srpska reprezentativka Zorana Arunović osvojila je srebrnu medalju vazdušnim pištoljem drugog dana 16. otvorenog prvenstva Mađarske u Budimpešti. Sanja Vukašinović je u takmičenju vazdušnom puškom zauzela šestu poziciju. Zorana Arunović je drugi dan OP Mađarske počela vrlo dobrim rezultatom u kvalifikacijama – 580 krugova. Identično ostvarenje postigla

Zorana Arunović osvojila srebro u Budimpešti

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je danas srebrnu medalju vazdušnim pištoljem na 16. otvorenom prvenstvu Mađarske u Budimpešti. Foto: SSS Arunović je zabeležila 238,8 krugova, a trijumfovala je 16-godišnja juniorska reprezentativka Mađarske Mirijam Jako sa 240,3 kruga, saopštio je Streljački savez Srbije. Sanja Vukašinović

SRPKINJA SE OKITILA MEDALJOM! Zorana Arunović osvojila srebro!

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je danas srebrnu medalju vazdušnim pištoljem na 16. otvorenom prvenstvu Mađarske u Budimpešti Arunović je zabeležila 238,8 krugova, a trijumfovala je 16-godišnja juniorska reprezentativka Mađarske Mirijam Jako sa 240,3 kruga, saopštio je Streljački savez Srbije. SRPSKI SPORTISTI NISU VIČNI

Sanja Vukašinović je u takmičenju puškom zauzela šesto mesto, dok je Marija Malić današnje takmičenje završila na 13. mestu Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je danas srebrnu medalju vazdušnim pištoljem na 16. otvorenom prvenstvu Mađarske u Budimpešti. Arunović je zabeležila 238,8 krugova, a trijumfovala je 16-godišnja juniorska

Zorana Arunović osvojila srebro u Mađarskoj

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je danas srebrnu medalju vazdušnim pištoljem na 16. otvorenom prvenstvu Mađarske u Budimpešti. Arunović je zabeležila 238,8 krugova, a trijumfovala je 16-godišnja juniorska reprezentativka Mađarske Mirijam Jako sa 240,3 kruga, saopštio je Streljački savez Srbije. Sanja Vukašinović je u takmičenju

Uspešan start Zorane Arunović na Otvorenom prvenstvu Mađarske

Zorana Arunović, srpska olimpijka, uspešno je startovala na Otvorenom prvenstvu Mađarske vazdušnim oružjem u Budimpešti, svom prvom međunarodnom takmičenju posle duge pauze, saopštio je Streljački savez Srbije. Foto: Streljački savez Srbije Prvog dana turnira, Arunovićeva je osvojila prvo mesto vazdušnim pištoljem, sa 580 krugova. Iza srpske reprezentativke

Srpski "revolveraši" se okupili u Novom sadu

Kandidati za nacionalni tim Srbije strelaca pištoljem su se tokom oktobra i novembra četiri puta okupili na jednodnevnim pripremama u Novom Sadu. Cilj zajedničkih treninga bilo je održavanje timskog duha, podizanje forme u vreme pandemije zbog koje strelci nisu izlazili na međunarodnu scenu. – Stavili smo tačku na niz akcija koje su započele pre mesec