Poraz Zvezde u Almatiju, igra brine više od rezultata

Zvezda se još uvek opasno šeta po začaranom krugu, po ivici provalije u koju vrlo lako može da upadne, ako se brzo ne uozbilji. Uzroci poraza od Kairata u dalekom Almatiju  2:1 (1:0), mogu biti višestruki. Neki se brzo mogu otkloniti, a na neke posledice, koje mogu biti dalekosežne, treba obratiti posebnu pažnju. Zabrinjava i činjenica, ne toliko zbog

EKSTAZA U SVLAČIONICI KAIRATA, ISPLIVAO SNIMAK: 1 stvar odatle bi morala DA ZABRINE ZVEZDU!

U prvom meču drugog kola Beograđani su izgubili u Almatiju od kazahstanskog Kairata - posle 90 minuta na semaforu je stajalo 2:1. Strelci za domaće bili su Hose Kante (24) i Maki Banjak (79) , a jedini pogodak Zvezde je takođe delo fudbalera kazahstanskog kluba - u svoju mrežu je loptu ubacio Dino Mikanović (57). Osim poprilično blede partije, Zvezdu

Borjan jurnuo na pomoćnog sudiju posle primljenog gola, tražio ofsajd kod gola Banjaka

Fudbaleri Crvene zvezde najblaže rečeno nisu oduševili protiv Kairata na evropskoj premijeri, u prvoj utakmici 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Beograđani su posle neubedljive igre poraženi rezultatom 2:1 , i to golom doskorašbnjeg igrača Partizana Makija Banjaka. Centarforski je Kamerunac reagovao powl3 neuspele ofsajd zamke crveno-belih, Rodić

Bivši štoper Partizana šokirao Zvezdu: Banjak matirao Borjana za pobedu Kairata

Video: Crveno-beli opet gube: Dok je bio u Partizanu nije uspeo, a sad je u dresu Kairata dao gol Zvezdi Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su posle 1:0 da dođu do poravnanja, ali su na gostovanju Kairatu od 79. ponovo primili gol koji je ih je odveo u poraz - kojeg je postigao bivši štoper Partizana Maki Banjak. Banjak je ušao u igru u 68. minutu, a uz

BEZ DELIJA I PO NOVIM PRAVILIMA! ZVEZDU čeka NAJVEĆI TEST u poslednjoj DECENIJI!

Fudbalerima Crvene zvezde ostalo je još "samo" 90 minuta da nadoknade poraz iz Almatija Crveno-beli danas su poraženi od Kairata sa 2:1 (1:0) i čeka ih pakleno težak zadatak da na Marakani nadoknade prednost i održe "san" o Ligi šampiona! STANKOVIĆ ZNAO DA ĆE BITI TEŠKO! Bilo je dosta KONFUZIJE! Veujem u DOMAĆI TEREN! BORJAN NAPAO SUDIJU POSLE BANJAKOVOG

STANKOVIĆ ZNAO DA ĆE BITI TEŠKO! Bilo je dosta KONFUZIJE! Veujem u DOMAĆI TEREN!

Crvena zvezda je u nezavidnoj poziciji i na pragu eliminacije u Ligi šampiona pošto je poražena u Almatiju od Kairata sa 2:1 (1:0) Šampion Srbije imao je bledo izdanje na premijeri u Kazahstanu! BORJAN NAPAO SUDIJU POSLE BANJAKOVOG GOLA! Kapiten Zvezde POBESNEO i obračunao se sa ARBITRIMA! /VIDEO/ /OCENE/ANKETA/ MOŽE LI ZVEZDA DO PREOKRETA!? Stanković